Determining Dead Island 2 Playtime

تیم سازنده قبلاً تأیید کرده است که Dead Island 2 یک بازی جهان باز نیست و هر منطقه اندازه متفاوتی خواهد داشت. بنابراین، بازیکنان احتمالاً با مناطق بزرگ تری از جمله کوئست ها و فعالیت های جانبی مختلف روبرو می شوند. بازیکنان همچنین می توانند با زامبی های جدید در هر منطقه مبارزه کنند و در حین پیشرفت در بازی به مناطق قبلی بازگردند تا کاوش کنند.

به گفته مدیر هنری بازی Dead Island 2، بازیکنان برای تکمیل بازی به بیش از 20 ساعت زمان نیاز دارند.

شخصیت بازی Dead Island 2 که در استخر شنا نشسته است

بازی Dead Island 2 در ماه آینده، نزدیک به یک دهه پس از عرضه اولیه، قرار است منتشر شود. این بازی اکشن که توسط استودیو Dambuster ساخته شده است، داستان مبارزه خونین 6 Slayers در بین زامبی های شهر ویران شده لس آنجلس را روایت می کند. اکنون با وجود مناطق متعدد برای کاوش و انواع سلاح ها برای کشتن زامبی ها، بازیکنان چقدر طول می کشد تا بازی را کامل کنند؟

“من دقیقا نمی دانم، اما من فرض می کنم که اگر بازیکنان در ماموریت های جانبی و فعالیت های جانبی شرکت کنند، مجموع تجربه بازی حدود 20 ساعت خواهد بود. این چیزی است که ما داریم. همچنین، ما یک حالت Co-op داریم و کلکسیونی‌ها، و اگر بخواهید، همیشه می‌توانید کمپین Dead Island 2 را با یک شخصیت جدید بازی کنید.”

بازی Dead Island 2 قرار است در تاریخ 2 می 1402 (21 آوریل 2023) بر روی پلتفرم های رایانه های شخصی، پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس عرضه شود.Xbox Series S منتشر خواهد شد.

بخوانید  Diablo 4 - Druid Build Guide

نظر شما در مورد این خبر چیست؟ آن را در یک گیمر به اشتراک بگذارید.

در همین راستا اخیرا آدام اولسن کارگردان هنری و لیدیا کاکرهام طراح روایت بازی Dead Island 2 در مصاحبه ای با رسانه WCCFTech شرکت کرده و جزئیاتی را در مورد این بازی ارائه کرده اند.اولسن در این مصاحبه توضیح داده است که چقدر طول کشیده تا کمپین بازی را تکمیل کند. بازی: