Destiny 2 Season Of The Seraph’s Iron Banner حالت جدید Stronghold را معرفی می کند


Destiny 2 Season of the Seraph’s Iron Banner دارای یک حالت کاملاً جدید PvPvE به نام Fortress است. در سرتاسر Destiny، Bungie حالت‌های مختلف Crucible را در Iron Banner گنجانده است، اما نه با جنبه PvE.

حالت قلعه بنر آهنی

Bungie از کنترل سنتی Iron Banner Destiny 2 دور شده و حالت‌هایی مانند Rift و Eruption را در گذشته شامل می‌شود، اما Fortress کمی متفاوت است زیرا شامل لحظات کوتاه و متناوب PvE می‌شود. این بازی شبیه به Zone Control است، جایی که شما باید مناطق دشمن را خنثی کنید، آنها را تصرف کنید و از مناطق محافظت کنید. برای هر منطقه گرفتن امتیاز می گیرید، و امتیازات اضافی به امتیاز تیم شما اضافه می شود، زیرا تایمر هر چند ثانیه یکبار تازه می شود – تایمر در بالای مناطق قابل مشاهده است. برخلاف کنترل معمولی، شکست دادن حریفان امتیاز اضافه نمی کند، بنابراین تصرف بیشتر مناطق و شکست دادن حریفان برای محافظت از آنها کلیدی است.

برجک ها در منطقه با ارزش قلعه آهنین بنر
برجک ها در منطقه با ارزش قلعه آهنین بنر

با این حال، Fortress دارای یک همکاری با امپراطور Caiatl است – یک پیچ و تاب Cabal در Iron Banner، احتمالاً به این دلیل که Saladin عضو Valus Forge در شورای جنگ Caiatl است. وقتی یک تیم به امتیاز 40 می رسد، یک منطقه با ارزش بالا در یک مکان مشخص شده با برجک های Cabal که در یک غلاف فرود می آیند تخم ریزی می شود. شکست دادن اسکورپیوس محترم و دیگر برجک ها قفل این ناحیه را باز می کند. هر دو تیم باید برای تصرف منطقه منحصر به فرد و محافظت از آن بجنگند زیرا ساعت برای جمع آوری بیشترین امتیاز معکوس می‌شمرد. منطقه با ارزش بالا حدود 45 ثانیه طول می کشد، سپس زمانی که یک تیم به امتیاز 80 رسید، این نبرد تکرار می شود.

بخوانید  تعیین تاریخ عرضه احتمالی کارت گرافیک RTX 4070

همچنین، اگر به دنبال یک کوئست جدید یا جایزه های بنر آهنین هستید، در این فصل هیچ موردی وجود ندارد. در عوض، می‌توانید چالش‌های پاداش Pinnacle را با نگه داشتن ماوس روی فهرست پخش Iron Banner بیابید. مجموعه زره های همراه آهنین و سلاح های به روز شده از بازی Destiny: The Taken King در Season of the Seraph بازمی گردند. تکمیل مسابقات بنر آهنین و گرفتن انگرام های رتبه بندی Saladin می تواند تکه هایی از این زره و مجموعه سلاح را رها کند.

به همراه Iron Banner، چالش های هفته پنجم برای Season of the Seraph اکنون زنده هستند.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

تحریریه مجله بازی یک گیمر