Destiny 2: Lightfall’s New Strand Subclass به شما امکان می دهد کارهای وحشی انجام دهید

گویی شکارچیان با شنل های شیک خود به اندازه کافی تحمل نمی کنند، اکنون حتی برای حرکت در سطوح به گنجشک هم نیاز ندارند:

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

در اینجا یک نمای کلی از Strand برای مقابله با یک مهاجم مزاحم در Gambit آورده شده است:

موفق باشید در این گاردین زیرک موفق باشید:

آنها می توانند بدود، اما نمی توانند سر بخورند:

تا کنون، بازیکنان از توانایی جدید Grappling Hook هم برای حمله و هم برای دفاع استفاده کرده‌اند، زیرا این درهم‌تنیدگی اثیری از انرژی روانی می‌تواند تقریباً به هر چیزی متصل شود. اگرچه باید توانایی نارنجک خود را برای تجهیز آن فدا کنید، استفاده از Strand Grapple بر روی اجسام متحرک چندین مزیت دارد. بازیکنان همراه با توانایی باز کردن دشمنان و تبدیل آنها به توپ هایی با انرژی مخرب، یک حرکت یک یا دو را انجام می دهند که در آن گوی را پرتاب کرده و روی آن چفت می کنند. نتایج هستند خیلی چشمگیر در عمل

نیاز به سواری دارید؟ این گاردین بسیار خوشحال است که Uber شما را به مقصد بعدی خود برساند:

یک نفر در انتهای این چرخ و فلک می اندازد:

محاکمه اوزیریس خواهد بود خیلی وقتی چند هفته دیگر برمی گردد جالب است:

اگر تازه وارد Lightfall هستید و به دنبال تسلط بر راه های Strand هستید، می توانید برای راهنمایی ها و توصیه های بیشتر به مرکز راهنمای GameSpot Destiny 2 مراجعه کنید. از مدیتیشن های کشاورزی گرفته تا دریافت کلیدهای ترمینال اضافه بار، لایت فال هیچ دشمنی برای آزمایش قدرت های استرند شما ندارد.

بخوانید  کماندار سبز در اولین تصویر فصل نهم سریال فلش دوباره با فلش ملاقات می کند

بیلد مناسب که در زمان مناسب اجرا شود به معنای مقدار پوچ DPS در باس فایت است:

Destiny 2: Subclass Strand جدید لایت فال، مجموعه ای از قدرت های مخرب که حمله مخرب را با حس تحرک بیشتر ترکیب می کند، یکی از هیجان انگیزترین افزوده های این بسط است. با باز شدن تمام خرده‌های زیر کلاس قبل از حمله این هفته، بازیکنان شروع به آزمایش بیشتر با این توانایی‌های جدید کرده‌اند، و تاکنون برخی از ساخت‌ها به‌طور باورنکردنی وحشی برای دیدن در عمل بوده‌اند.