Destiny 2: Lightfall دارای بارگیری های متعدد و تغییرات عظیم در مود است


Destiny 2: Lightfall تنها یک ماه تا انتشار باقی مانده است و ما در حال یادگیری بیشتر در مورد انتظارات هستیم. توسعه دهنده Bungie اکنون دارد دقیق پیش نمایشی از تنظیمات بارگیری، سیستم جدیدی را به نمایش می گذارد که به شما امکان می دهد مجموعه های مختلف زره را ذخیره کنید تا بتوانید در حین پرواز بین آنها جابجا شوید. علاوه بر این، مودها بازنگری اساسی جالبی خواهند داشت – و بله، این شامل مدهای اغلب آزاردهنده Champion نیز می شود.

با شروع بارگذاری، Lightfall یک پنل اختصاصی را روی صفحه کاراکتر شما با اسلات های متعدد معرفی می کند. در این ها، شما قادر خواهید بود ترکیبات خاصی از تجهیزات، از جمله هر سه اسلات اسلحه، و همچنین پنج قطعه دنده خود را بسازید و نام ببرید.

در حال پخش: Destiny 2: Lightfall | تریلر محیط زیست نئومونا

به گفته Bungie، ایده پشت این منوی جدید ساده کردن فرآیند جابه‌جایی بین مجموعه‌های مختلف است که اغلب به چندین سفر به طاق یا استفاده از یک برنامه در صفحه دوم نیاز دارد. به لطف بارگیری‌ها، می‌توانید به سرعت تمام تجهیزات خود را در اختیار داشته باشید، همچنین هر گروه را با نمادها، نام‌ها و رنگ‌های مختلف بسته به کاربری که قصد دارید از آن‌ها استفاده کنید (فعالیت‌های مختلف، انواع آسیب‌ها و غیره) شناسایی کنید. .)

چندین گزینه زیبایی شناختی برای سفارشی کردن هر بار وجود دارد تا بتوانید به راحتی آنها را در پرواز شناسایی کنید.
چندین گزینه زیبایی شناختی برای سفارشی کردن هر بار وجود دارد تا بتوانید به راحتی آنها را در پرواز شناسایی کنید.

Loadouts در Destiny 2: Lightfall در مجموع ده اسلات خواهد داشت. اما شما باید آنها را باز کنید. این کار از طریق سیستم جدید Guardian Ranks انجام می شود، که وظایف مختلفی برای تکمیل سطح و باز کردن امتیازات مختلف برای شخصیت شما دارد.

صحبت از این امتیازات، مدها نیز به رتبه های نگهبان گره خورده است. به‌جای تکیه بر Ada-1 برای خرید مد‌ها، همه مدها با رسیدن به رتبه 6 گاردین باز می‌شوند. این بدان معناست که اکثر بازیکنانی که زمان خود را در بازی سپری کرده‌اند به احتمال زیاد از رتبه 6 Guardian شروع می‌کنند و همه مدها را آماده خواهند کرد. . از ابتدا.

سفارشی‌سازی جهانی نیز در حال دستیابی به تعمیرات اساسی است، بنابراین برای وارد کردن مدها نیازی به مرور تک تک تجهیزات نخواهید داشت. در عوض، شما فقط می توانید با استفاده از چند ردیف مفید مربوط به هر یک از زره های خود، بین آنها مبادله کنید. و بله، این در مورد سلاح ها نیز صدق می کند.

پس از راه اندازی Lightfall، سفارشی کردن مدها بسیار آسان تر خواهد بود.
پس از راه اندازی Lightfall، سفارشی کردن مدها بسیار آسان تر خواهد بود.

اما این همه ماجرا نیست. برای شروع، انواع انرژی مد به طور کامل حذف شده است، بنابراین شما نیازی به داشتن چهار نسخه مختلف از یک زره فقط برای ساخت ندارید. سوکت Combat Style به یک سوکت مود اضافی تبدیل می شود، در حالی که هزینه انرژی بسیاری از مدها کاهش می یابد.

مدهای زرهی که قبلاً به سلاح‌ها بر اساس کهن الگوی خود علاقه‌مند می‌شدند، مانند Hand Cannon Loader، اکنون به جای آن سلاح‌ها را بر اساس نوع آسیب آن‌ها می‌افزایند. به‌علاوه، مدهای Artifact به امتیازات قابل باز شدن تبدیل می‌شوند، به این معنی که دیگر نیازی به وصل کردن آن‌ها نخواهید داشت. در عوض، اینها در طول یک فصل باز می‌شوند و به‌صورت «غیرفعال» روی بارگیری شما اعمال می‌شوند. شایان ذکر است که شما باید انتخاب کنید که کدام یک از این امتیازات Artifact جدید را در هر لحظه فعال کرده‌اید، و می‌توانید آزادانه گزینه‌های ارتقای خود را بازنشانی کنید.

از آنجایی که سوکت Combat Mod دیگر در دسترس نخواهد بود، چندین مد اکنون بخشی از یک سیستم بازسازی شده (بله، یکی دیگر!) به نام Armor Charge خواهند بود. در اصل، راه اندازی یک مد زرهی که از Armor Charge استفاده می کند به شما امکان دسترسی به آن را می دهد. اکنون هر زمان که یک مد از آن نوع مجهز شده باشید، پشتیبانی به شما داده می‌شود و می‌توانید به طور پیش‌فرض بین صفر تا سه پشته شارژ زره را نگه دارید که به عنوان جلوه‌های وضعیت نمایش داده می‌شوند. با اتصال مدهای زره ​​سینه می توان تعداد را تا شش افزایش داد. دیگران می توانند جلوه های غیرفعال را ارائه دهند که در طول زمان دوام می آورد، و در نهایت تمام کننده ها اکنون به جای استفاده از انرژی فوق العاده شما، بارهای زرهی را مصرف می کنند.

نگاه اول به اینکه چگونه شخصی سازی مود شبیه سلاح ها خواهد بود.
نگاه اول به اینکه چگونه شخصی سازی مود شبیه سلاح ها خواهد بود.

سایر تغییرات مرتبط با مود که با Destiny 2: Lightfall ارائه می‌شوند، حذف بازی Match از فعالیت‌های سخت است. مقاومت محافظ پایه در برابر انواع آسیب‌های غیر همسان تا 50% تنظیم شده است، مشابه Gambit، و Bungie اشاره کرده است که راه‌های دیگری برای آسیب‌دیدگی اضافی به سپرها وجود خواهد داشت که در نزدیکی پرتاب بیشتر توضیح داده خواهد شد.

اگر در مورد مدهای Champion تعجب می کنید، اینها به طور کامل از بین نمی روند. در عوض، Bungie چند گزینه ضد قهرمان دیگر را به زیر کلاس‌های شما اضافه می‌کند که مکمل سلاح‌های شما خواهند بود. به عنوان مثال، استفاده از Volatile Canisters یا تبدیل شدن به Radiant باعث سوراخ شدن و مبهوت شدن قهرمانان سد می شود. برای قهرمانان غیرقابل توقف، قفل کردن آنها در Stasis و سپس شکستن حمله، یا استفاده از Solar Ignition کار را انجام می دهد.

به نظر می رسد Lightfall تغییرات زیادی را در Destiny 2 ایجاد خواهد کرد، اما در این بین، به یاد داشته باشید که از چالش های فصلی و همچنین Iron Banner به روز باشید.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.