Destiny 2: Into The Light در ماه آوریل با دو ماه محتوای داستانی جدید آغاز می شود

فصل آخر Destiny 2 نیز طولانی‌ترین فصل آن است، اما بازیکنان می‌توانند قبل از ورود نسخه The Final Shape در ماه ژوئن منتظر محتوای جدیدی باشند. توسعه‌دهنده Bungie رسماً اعلام کرده است که Into the Light در 9 آوریل با به‌روزرسانی 7.3.6 عرضه می‌شود و محتوای داستانی جدیدی در ماه‌های آوریل و می اضافه می‌کند که زمینه را برای فصل آخر حماسه Light and Dark فراهم می‌کند.

Destiny 2: Into the Light
Destiny 2: Into the Light

فراتر از آن، Bungie در مورد آنچه که بازیکنان می‌توانند انتظار دیدن آن‌ها را داشته باشند، سخت صحبت می‌کند، اما هنر کلیدی جدید Into the Light یک مسابقه دیگر با The Hive را به تصویر می‌کشد، شاید در نقشه‌ای که به نظر می‌رسد نقشه PvP Midtown در Last City رخ می‌دهد. به‌روزرسانی جدید همچنین به‌روزرسانی‌های اضافی Destiny 2 و به‌روزرسانی‌های کیفیت زندگی را به همراه خواهد داشت، و Bungie می‌گوید جزئیات بیشتری را در سه پخش زنده جداگانه از هفته آینده در کانال توییچ خود ارائه می‌کند.

بازیکنان همچنین می‌توانند با تماشای پخش زنده حداقل 30 دقیقه، نشان «آنهایی که عزیز هستند» را کسب کنند و تماشای آن به مدت دو ساعت، نشان «اکو الماس» را باز می‌کند.

  • پخش زنده 1: 19 مارس ساعت 10:00 به وقت PT
  • پخش زنده از 2 مارس تا 26 مارس ساعت 10:00 به وقت PT
  • پخش مستقیم از 3 تا 2 آوریل ساعت 10:00 به وقت PT

از آنجایی که داستان Season of the Wish با ورود کلاغ به قلب مسافر به پایان رسید، اوضاع در Destiny 2 تقریباً آرام بود. در حال حاضر، بازی‌های Guardian به‌صورت زنده پخش می‌شوند و بازیکنان می‌جنگند تا ببینند کدام کلاس امسال با افتخارات را پشت سر می‌گذارد، و هاوربوردها نیز این کار را انجام داده‌اند. به بازی اضافه شد.

بخوانید  یکی از بهترین مترویدوانیاهای 2023 دارای نسخه کلکسیونی است

برای چیز کمی عجیب و غریب، لوازم آرایشی Ghostbusters: Frozen Empire نیز برای خرید در Destiny 2 در دسترس هستند – سونی مالکیت معنوی Bungie و Ghostbusters را دارد، بنابراین منطقی است – و یکی از موارد تغییر Ecto-1 است. برای سفینه فضایی شخصی شما