Destiny 2: چگونه کلیدهای بازیابی را دریافت کنیم و فصل جدید فعالیت The Deep را کامل کنیم

هنگامی که این کار را انجام دادید، گاومیش “حق شنیع” را دریافت خواهید کرد و می توانید در حالی که روی بشقاب ایستاده اید شروع به شکستن سپر Runekeepers کنید. هنگامی که سپرها پایین می آیند، می توانید از صفحه خارج شوید و شروع به آسیب زدن به آنها کنید. هنگامی که شوالیه ها ناک اوت شدند، می توانید این روند را تکرار کنید و از طریق سپر Azshradat شروع به ذوب شدن کنید. با پایین آمدن سیستم دفاعی او، می توانید شروع به تخلیه هر چیزی که روی او دارید، کنید، و اگر به اندازه کافی سریع باشید، می توانید به راحتی او را در این مرحله قبل از اینکه تایمر بوفه شما تمام شود، به تنهایی بیرون بیاورید. اگر در این مرحله قادر به حذف Azshradat نیستید، می توانید به سادگی این روند را تکرار کنید تا Rune Keepers را از بین ببرید و دوباره دفاع او را کاهش دهید.

بخش اول Salvage اساساً ترکیبی از اقدامات تمیز کردن اتاق در حین انجام یک هدف است. این قسمت دوم مرحله اول از یکی از چهار کار تصادفی بیرون می‌آید و در طول بازی‌هایمان وظیفه نابود کردن کریستال‌ها، حمل کلیدهای سنگین و خنثی کردن بمب‌هایی را داشتیم که خاطرات ما از زندان بزرگان را فعال می‌کرد. این اهداف ممکن است تغییرات جزئی داشته باشند، اما در بیشتر موارد باید آنها را به سرعت تکمیل کنید و از هر گونه کهیر یا افتادن در منطقه جلوگیری کنید.

مرحله 2: چگونه ازشرادات را شکست دهیم

شرحی ارائه نشده است

پس از اتمام، می توانید به صندوق نجات بروید و غارت خود را مطالبه کنید. اگر کلیدهای بازیابی دارید، می‌توانید آنها را با پاداش‌های اضافی تعویض کنید.

بخوانید  کارت‌های گرافیک میان‌رده Radeon 7000 در آینده نزدیک تایید شدند

نحوه دریافت کلیدهای بازیابی

این مجموعه ای سریع از عرصه ها، وظایفی که باید کامل شوند و در پایان یک مبارزه با رئیس بزرگ است. طبق معمول، می‌توانید از این فعالیت غارت بزرگی به همراه برخی تجهیزات فصلی جدید، شهرت فروشنده و پیشرفت پاداش فصلی به دست آورید. در اینجا یک نمای کلی از نحوه عملکرد Salvage در Season of the Deep آورده شده است.

مرحله 1: منطقه را پاک کنید و اهداف را کامل کنید

شرحی ارائه نشده است

فصل جدید Destiny 2 Deep شروع شده است و مانند فصل های گذشته، فعالیت های جدید خواستگاری برای شیرجه زدن وجود دارد. در این فصل می‌توانید دو مورد از این فعالیت‌ها را انجام دهید، زیرا Deep Dive یک سرگرمی کوتاه است که در طول هفته‌ها تکامل می‌یابد و Salvage یک فعالیت خواستگاری سنتی‌تر است. اگر زمانی را در Defiant Battlegrounds، Heist Battlegrounds یا Ketchcrash گذرانده باشید، با این حالت آشنا خواهید شد که تا شش بازیکن را پشتیبانی می کند.

شما می‌توانید در این فصل دو کلید بازیابی را در مسیر پریمیوم در سیزن پس دریافت کنید، زیرا این کلیدها را می‌توان به عنوان پاداش رتبه 12 و 52 دریافت کرد. لیست پخش، زیرا فعالیت‌های Crucible، Vanguard و Gambit گاهی اوقات آنها را به عنوان پاداش حذف می‌کنند. از طرف دیگر، می توانید کلیدهای بازیابی را به عنوان پاداش برای رتبه بندی با فروشنده جدید در HELM به دست آورید.

بخوانید  اپل واچ سری ۸ با طراحی آشنا، حسگر سنجش دما و قابلیت تشخیص تصادف معرفی شد

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

هنگامی که اتاق ها را تمیز کردید، وقت آن است که کمی عمیق تر به امکانات تایتان بروید و با رئیس بد بزرگی که منتظر شماست، مقابله کنید. بسته به Triumphs دو باس مختلف وجود دارد، دومی Uorgotha، Scourge of the Deep است.

در حال حاضر، زمان آن رسیده است که روی رئیس Hive در مقابل خود تمرکز کنید، زیرا این مبارزه دارای مکانیک های جالبی برای تسلط است. Azshradat توسط سپری محافظت می شود که سلاح های شما نمی توانند آن را سوراخ کنند و همچنین توسط شوالیه های Hive معروف به Runekeepers محافظت می شود. ابتدا باید مراقب Rune Hive باشید که در هوا ظاهر می شود، سپس باید صفحه ای را پیدا کنید که با نماد مطابقت داشته باشد.