Destiny 2 و Among Us Crossover Now Live

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

این به روز رسانی همچنین بهبودهای رابط کاربری را همراه با تغییرات و اصلاحات مختلف به ارمغان می آورد. صفحه نمایش اعلامیه ها کاملاً بازطراحی شده است و امکان مشاهده اعلان های گذشته به طور مستقیم در بازی وجود دارد.گزارش های بازیکنان و نمادهای حیوانات خانگی نیز بازنگری شده اند. به‌روزرسانی‌های بیشتر رابط کاربری به زودی ارائه می‌شوند. این به روز رسانی همچنین رفع باگ های مختلفی را معرفی می کند.

شما می توانید با خرید Guardian Cosmicube به قیمت 3500 لوبیا، لوازم آرایشی با موضوع Destiny-2 را درخواست کنید. این بسته شامل لباس‌های Guardian، کلاه Starhorse و موجودات مختلف در بازی مانند Hive Worm است. لوبیاها هزینه ای ندارند، بنابراین اگر بتوانید با انجام بازی لوبیا کسب کنید، Cosmicube رایگان است. Guardian Cosmicube تا 30 می ناپدید می شود، بنابراین باید قبل از آن لوبیای خود را جمع آوری کنید تا آن را مطالبه کنید.

تصویری که نشان می دهد بسیاری از لوازم آرایشی Destiny 2 به ما می رسد.
تصویری که نشان می دهد بسیاری از لوازم آرایشی Destiny 2 به ما می رسد.

در دیگر اخبار Destiny 2، الحاقیه جدید Lightfall اکنون در حال پخش است. راه اندازی کمپین، رکورد پخش همزمان بازی در استیم را شکست. به‌روزرسانی Lightfall همچنین اصلاحات و تغییرات مختلفی را برای بازی به ارمغان می‌آورد، مانند سیستم رتبه‌بندی جدید Guardian و تنظیمات سختی.

همکاری قبلی Destiny 2 و Among Us هم‌زمان با عرضه Lightfall منتشر شده است. این همکاری تعدادی از لوازم آرایشی با مضمون Destiny 2 را به بازی می‌آورد، اگر می‌خواهید چند مسابقه برای کسب آنها انجام دهید.

بخوانید  Crystal Dynamics: توسعه Perfect Dark به خوبی در حال پیشرفت است