Destiny 2: لیست نهایی ماموریت های کمپین Shape و مدت زمان شکست

پس از سال‌ها توسعه و محتوای فصلی، Destiny 2: The Final Shape آمده است. آخرین الحاق بازی، کمپین جدیدی را معرفی می‌کند که از طریق یک سری ماموریت‌ها آشکار می‌شود، همه با هدف متوقف کردن Witness از اجرای نقشه‌اش برای کاهش جهان به حالت سکوت ابدی.

آیا نگهبانان و بقیه نیروهای ائتلاف می توانند روز را به موقع نجات دهند؟ این سوالی است که تنها با انجام بازی می توان به آن پاسخ داد و اگر می خواهید در آن عمیق شوید، در اینجا لیستی از هر ماموریت در کمپین The Final Shape آمده است:

Destiny 2: Final Form Missions

  • انتقال
  • وسوسه
  • تفسیر
  • مرثیه
  • صعود
  • مسابقه
  • شمایل شکنی

مشابه بسط‌های قبلی Destiny 2، این نشان‌دهنده تعداد انگشت شماری از ماموریت‌ها برای تکمیل است، اگرچه هرکدام بسیار طولانی هستند و با یک شیرجه کوتاه در جدیدترین حمله بازی، Liminality، تکمیل می‌شوند. ماموریت‌ها را می‌توان با درجه سختی معمولی یا افسانه‌ای انجام داد و انتخاب سخت‌ترین سختی به شما کمک می‌کند تا با پاداش دادن به شما با مجموعه‌ای از زره‌های قدرتی 1960، برای حمله Salvation’s Edge آماده شوید.

در حالی که این ماموریت ها بخش عمده ای از داستان The Final Shape را تشکیل می دهند، نتیجه واقعی در حمله آن یعنی Salvation’s Edge یافت می شود. این جایی است که بازیکنان در نهایت با Witness در داخل قلعه خود در Pale Heart روبرو می شوند، زیرا مسابقه همچنان مانع از دستیابی او به اهدافش می شود.

بازی Destiny 2: Final Form چقدر است؟

زمان لازم برای تکمیل کمپین به مهارت بازیکن و تنظیمات سختی انتخابی بستگی دارد، اما می‌توانید انتظار داشته باشید که قبل از رسیدن به حمله، حدود 6 تا 7 ساعت را صرف بازی در ماموریت‌های The Final Shape کنید. اگر نمی‌توانید به حمله بپیوندید، همچنان می‌توانید مبارزه با Witness را در محتوای جداگانه تکمیل کنید که پس از شکست حمله برای اولین بار توسط یک تیم دیگر، قفل آن باز می‌شود.

بخوانید  فریا آلن از Witcher امیدوار است که طرفداران به لیام همسورث فرصتی بدهند

اگرچه این کمپین کوتاه است، اما حجم زیادی از محتوا را باز می کند. ماموریت های سلاح های عجیب و غریب، Pale Heart Patrol Zone و سایر محتوای پس از راه اندازی را می توان پس از رویارویی با Witness مشاهده کرد، و بازیکنان همچنین می توانند زیر کلاس Prism خود را با شکار Shards و Aspects تکمیل کنند.

اگر می‌خواهید به شاهدین یادآوری کنید که قبلاً چند خدا را کشته‌اید، می‌توانید مرکز راهنمای The Final Shape ما را برای راهنمایی‌ها و ترفندهایی برای آماده شدن برای مبارزه نهایی بررسی کنید. می‌توانید نحوه دریافت شمشیر جدید Ergo Sum Exotic، راهنمای ساخت منشوری و نحوه افزایش قدرت خود را بیابید.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر