Destiny 2 در Season Of The Deep بهبودهای دسترسی بیشتری دریافت می کند

آلبوم عکس

Bungie ویژگی‌های دسترسی جدید را که به Destiny 2 می‌آیند، با تمرکز بیشتر این تغییرات بازی بر روی تغییرات متقاطع، غوغا کاملاً خودکار، گزینه‌های رنگی جدید زیرنویس و موارد دیگر مشخص کرد. Season of the Deep تنظیمات اضافه شده “Enemy Targeted Reticle Color” را مشاهده خواهد کرد که برای تکمیل تنظیمات رنگ رتیکل فعلی طراحی شده است. این به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا رنگ مشبک آتش باسن خود را که هنگام هدف قرار دادن مناظر به سمت دشمن می‌بینند انتخاب کنند، که مخصوصاً برای بازیکنان کور رنگ مفید است.

قابلیت دسترسی در چند سال گذشته تمرکز اصلی چندین استودیو بوده است و سونی با بازی‌های شخص اول خود پیشتاز است. The Last of Us Part 1، Horizon Forbidden West و God of War Ragnarok نمونه‌های برجسته‌ای از این مورد هستند، زیرا بازیکنان می‌توانند ده‌ها گزینه را در منوی اصلی مرور کنند تا به شخصی‌سازی یک بازی مطابق با نیازهای خاص خود کمک کنند. در کنفرانس مطبوعاتی Sony CES 2023 در اوایل سال جاری، مدیر عامل شرکت جیم رایان از Project Leonardo رونمایی کرد، یک کیت کنترل دسترسی کاملاً جدید که برای پلی استیشن 5 طراحی شده و در حال حاضر در حال توسعه است.

“وقتی این تنظیم جدید رنگ مشبک هدف‌گیری شده توسط دشمن فعال می‌شود، اکثر بازیکنان تفاوتی را متوجه نمی‌شوند زیرا رنگ پیش‌فرض همان رنگ قرمزی است که به آن عادت کرده‌اند.” بانجی توضیح داد. از آنجایی که بازیکنان در حال حاضر طیف گسترده‌تری از رنگ‌ها را برای اعمال به رنگ مشبک مورد نظر دارند، ما با تغییر تنظیمات کوررنگی، رنگ اعمال‌شده را حذف کردیم.

بخوانید  پیش نمایش بازی Atomic Heart - Zoomji

فصل 19 شاهد معرفی یک تنظیم خودکار کامل بود، و Bungie در حال تغییر آن گزینه به عنوان شلیک خودکار کامل است. این تنظیمات تقریباً به همه سلاح‌ها اجازه می‌دهد تا زمانی که ماشه یا دکمه شلیک را نگه داشته‌اید به شلیک ادامه دهند و فصل آینده شاهد اضافه شدن تنظیمات Full Auto Melee خواهیم بود. این تنظیم هر زمان که در دسترس باشد و تا زمانی که دکمه غوغا یا آتش نگه داشته شود، دائماً حمله غوغا را تکرار می‌کند و در مورد شمشیرها، حمله‌های غوغا، حملات غوغا با قدرت، حملات غوغا بدون قدرت و غوغا در سوپر رومینگ اعمال می‌شود.

برخی از تغییرات دسترسی آینده Destiny 2.
برخی از تغییرات دسترسی آینده Destiny 2.

یکی دیگر از گزینه‌های کوچک اما مفید اضافه شده، تنظیماتی است که به بازیکنان اجازه می‌دهد هنگام استفاده از کنترلر، دکمه‌های مورد استفاده برای تأیید و لغو در Destiny UI را عوض کنند. در نهایت، بازیکنان می‌توانند تجربه HUD خود را با تنظیم رنگ‌ها و اندازه‌های متن و اضافه کردن یک مستطیل رنگی اختیاری در پشت خطوط گفتگو سفارشی کنند.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.