Destiny 2 در فصل نوزدهم Iron Banner Fortress را معرفی خواهد کرد که یک حالت کنترلی جدید است


فصل 19 Destiny 2 شاهد ورود حالت جدیدی به نام خواهد بود پرچم آهن: قلعه. Bungie Iron Banner: Fortress را به عنوان حالتی شبیه به Zone Control توصیف می کند که در آن بازیکنان برای گرفتن و نگه داشتن Zones به رقابت می پردازند. Caital نیز ظاهراً نقشی را در Fortress بازی می‌کند، اما Bungie جزئیات دقیق نحوه تأثیرگذاری بر گیم‌پلی حالت را مخفی نگه می‌دارد.

Iron Banner: Fortress در 3 ژانویه 2023 پخش می شود.

در حال پخش: تریلر Destiny 2: Lightfall – Reveal

سالادین برای پاداش‌های فصل 19 Iron Banner، تفنگ‌های خودکار و شاتگان برای بازیکنان خواهد داشت. یک سال پس از آخرین به‌روزرسانی زره‌های بنر آهنین، فصل 19 نیز شاهد مجموعه‌هایی از دوران The Taken King خواهد بود. در تصویر تیزر مجموعه های Iron Companion برای Titan، Warlock و Hunter را مشاهده می کنید. اینها بازیکنان مجموعه های زرهی محبوب قدیمی تر هستند برای مدت طولانی می خواهم به عقب را ببینید.

Iron Banner Armor Rewards در فصل 19
Iron Banner Armor Rewards در فصل 19

در سایر اطلاعات تحت پوشش این هفته در Bungie، رویداد اجتماعی محله الیکسنی در 22 نوامبر آغاز می شود. به عنوان بخشی از این رویداد، بازیکنان می توانند با اهدای سکه های کاپیتان منطقه را بازیابی کنند. در ازای کمک مالی، بازیکنان جوایزی مانند مواد ارتقاء یافته و موارد دیگر دریافت خواهند کرد.

شرایط لازم برای کسب عنوان Scallywag نیز کاهش یافته است و کسب آن را آسان می کند. تعدادی از nerf ها شامل بازیکنانی می شوند که دیگر نیازی به دریافت Semaphore Signals Triumph ندارند و همچنین به جای 50 فقط نیاز به کشتن 10 Ruffians دارند.

برای اطلاعات بیشتر، پوشش دیگر Destiny 2 را بررسی کنید:

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.