Destiny 2 به پلی استیشن Cross Armor، از جمله God Of War اضافه می کند


Destiny 2 به زودی زره ​​و لوازم آرایشی کراس اوور را از فرنچایزهای پلی استیشن مانند God of War، The Last of Us، Horizon Zero Dawn و Ghost of Tsushima دریافت خواهد کرد. Bungie این خبر را در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشت.

تصویری که در حساب رسمی توییتر Destiny 2 منتشر شده است، سه نگهبان را نشان می دهد. فیگور سمت چپ زره الهام گرفته از خدای جنگ را می پوشد، همراه با رنگ چهره امضای کریتوس. گاردین وسط از نخ های Horizon Zero Dawn استفاده می کند. سمت راست‌ترین چهره لباسی به سبک Ghost of Tsushima می‌پوشد، همراه با یک کاتانا و یک نان. بین دو نفر از نگهبانان یک روح است که قارچ زامبی از The Last of Us از آن بیرون زده است. این کراس اوور یک تناسب طبیعی است زیرا سونی اکنون مالک Bungie توسعه دهنده Destiny 2 است.

تصویر تبلیغاتی کراس اوور PlayStation/Destiny 2.
تصویر تبلیغاتی کراس اوور PlayStation/Destiny 2.

این اعلامیه نشان می‌دهد که زره‌های جدیدی که قرار است در ۲۳ مه منتشر شود، همان روزی که Season of the Deep آغاز می‌شود. هیچ قیمتی اعلام نشده است، اما این مجموعه‌های زره ​​احتمالاً به شکل زیور آلات زرهی عرضه می‌شوند (به این معنی که ظاهر را می‌توان برای سایر زره‌های غیر عجیب و غریب اعمال کرد). کراس اوورهای مشابه در گذشته، از جمله مجموعه الهام گرفته از Assassin’s Creed، هر کدام 20 دلار قیمت داشتند.

در دیگر اخبار Destiny 2، Season of the Deep طرفداران و تغییراتی را در چندین سلاح عجیب و غریب به ارمغان خواهد آورد. فصل آینده همچنین ویژگی‌های دسترسی جدید، توسعه‌های زیر کلاس Strand، سیاه چال جدید و احتمالاً بازگشتی به قمر زحل تایتان را معرفی می‌کند. همچنین می‌توانید با ویژگی چرخش جدید در صفحه موجودی، نگاه دقیق‌تری به سلاح‌ها بیندازید.

بخوانید  پخش تریلر تازه سریال Willow شبکه دیزنی پلاس

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.