D&D: Honor Among Thieves کارگردانان درباره فیلم‌های سورپرایز سلبریتی از فیلم بحث می‌کنند

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

فیلم جدید Dungeons & Dragons، Honor Among Thieves، اکنون در سینماها اکران شده است. علاوه بر بازیگران اصلی نام‌های بزرگی مانند کریس پاین و میشل رودریگز، در این فیلم چند ستاره مهمان در نقش‌های کوتاه حضور دارند. این داستان حاوی اسپویلرهایی برای Honor Among Thieves است.

کوپر نقش مارلامین، عاشق سابق شخصیت رودریگز، هولگا را بازی می کند. صحنه کوپر در مرحله پس از تولید اضافه شد. دیلی که خود سال‌ها پیش در سریال تلویزیونی Kitchen Confidential با کوپر همبازی بود، گفت که او و کوپر پس از همکاری با یکدیگر «واقعاً از حرفه یکدیگر لذت بردند». دیلی از اینکه شانس حضور کوپر در فیلم Honor Among Thieves را به دست آورد بسیار هیجان زده بود.

برای اطلاعات بیشتر در مورد Honor Among Thieves، مصاحبه جدید GameSpot را در زیر ببینید.

در مصاحبه با هالیوود ریپورترکارگردانان جاناتان گلدشتاین و جان فرانسیس دیلی فاش کردند که بردلی کوپر بازیگر نامزد اسکار و تام مورلو گیتاریست Rage Against the Machine در این فیلم فانتزی ایفای نقش کرده اند.

در فیلم Honor Among Thieves نیز هیو گرانت، سوفیا لیلیس، ریج ژان پل و جاستیس اسمیت به ایفای نقش پرداخته اند. این در حال حاضر در سینماها است و در حال حاضر 5.6 میلیون دلار در جلسات مختلف پیش نمایش خود فروش داشته است. پیش‌بینی می‌شود در اولین آخر هفته اکرانش تا 40 میلیون دلار در ایالات متحده بفروشد و این فیلم باید در هفته‌های آینده به موفقیت خود ادامه دهد، زیرا گفته می‌شود بودجه هنگفتی 150 میلیون دلاری دارد.

بخوانید  Lies of P تجربه بازی دمو; پینوکیو بیدار شد!

در مورد مورلو، گیمر مشتاق D&D در زندگی واقعی کیماتی استوم هالو را در این فیلم برای یک نقش کوتاه به تصویر می کشد. در همین حال، دیلی در سریال Freaks and Geeks نقش یک بچه دوستدار D&D را سام ویر بازی کرد.

“نمی‌توانم به خاطر بیاورم که چه کسی برادلی را انتخاب کرد، اما وقتی نام بردلی را شنیدم، فکر کردم: “اوه، بیا برویم.” بنابراین ما یک نسخه از فیلم ناتمام را برای او فرستادیم و او آن را دوست داشت. بنابراین او آماده بود تا سوار شود. دیلی گفت، و آن روز بسیار عالی بود.

تحریریه مجله بازی یک گیمر