Darkest Dungeon 2 Resolute Guide – چگونه استرس را برطرف می کند

قطع كردن:

فرمت فایل این ویدیو نامعتبر است.

آیا می خواهید این تنظیم را برای همه دستگاه های شما به خاطر بسپاریم؟

سیستم استرس Darkest Dungeon II یک ویژگی بارز بازی است که همیشه اعضای حزب شما را تحت تأثیر قرار می دهد. همانطور که در زمان کنونی ما مرتبط است، چندین ملاحظات درون بازی وجود دارد که باید در نظر داشته باشید. برخی ممکن است همان چیزی باشند که برای پیروزی بهترین قهرمانانتان حتی در بدترین شرایط به آن نیاز دارید. برخی دیگر فقط به عنوان چسب های موقتی قبل از اینکه درد دوباره شما را فرا گیرد، عمل می کنند.

در Darkest Dungeon اصلی، زمانی که یک شخصیت در حزب شما به حداکثر سطح استرس خود برسد، یک لحظه تعلیق وجود خواهد داشت که یک ویژگی منفی یا اکثریت را به جا می گذارد. سپس به‌عنوان یک مزاحم دائمی یا دباف نزد آنها می‌ماند، مگر اینکه بعداً در شهر با آن برخورد کنید.

دو وضعیت بر میل جنسی در طرفین و همچنین سلامت شخصیت و وضعیت تأثیر می گذارد، مثبت یا منفی. موقعیت ها و نتایج متفاوت است، اما فقط برای ارائه چند مثال، من دیدم که کاراکترهای من هنگام گرفتن Resolute 30 اسب بخار افزایش می دهند، اما پس از Meltdown شاهد کاهش چهار نقطه وابستگی نیز بوده ام. بدون شک یک موفقیت بزرگ برای مهمانی شماست.

قانون کلی در اینجا این است که استرس قهرمانان خود را تا حد امکان کنترل کنید. کلاس هایی مانند Jester یا Plague Doctor مهارت هایی دارند که به طور خاص به کاهش تیرگی مهمانی کمک می کند، بنابراین همیشه ارزش سرمایه گذاری روی آن ها را دارد. موارد زیادی وجود دارد که می تواند به کاهش استرس در خوابگاه ها نیز کمک کند، که قبل از شروع سفر دیگری که می تواند اوضاع را بدتر کند، بسیار مهم است. اما به عنوان یک مزیت نه وضعیت Meltdown و نه Resolute دائمی نیستندبه این معنی که بر خلاف بازی اول، آنها به یک ویژگی برای شخصیت شما تبدیل نخواهند شد، بلکه در همان لحظه که اتفاق می‌افتند تأثیر می‌گذارند.

بخوانید  فیلم و سریال های آبان ۱۴۰۲ | از اتک آن تایتان تا اوپنهایمر

متأسفیم، اما شما نمی توانید به این محتوا دسترسی پیدا کنید!

لطفا تاریخ تولد خود را برای مشاهده این ویدیو وارد کنید

اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید!

لطفاً از یک مرورگر سازگار با ویدیوی html5 برای تماشای فیلم استفاده کنید.

در حال پخش: Darkest Dungeon & The Difficult Game Revival – The Lobby

Darkest Dungeon II Resolute توضیح داد – نحوه عملکرد تفکیک استرس

قبل از اینکه کاملاً تاریک شوید، این راهنما شما را با نحوه عملکرد مکانیک جدید Resolute Darkest Dungeon II آشنا می کند. این شرایط یکی از تنظیمات موجود در به‌روزرسانی The Void Between Us است که در ژانویه 2023 منتشر شد، که رفتار لحظه‌های رفع استرس را نیز از این پس تغییر می‌دهد.

بخوانید  واکنش متخصص اسلحه به سلاح های زامبی های Call of Duty

برای تماشای فیلم ها به یک مرورگر سازگار با جاوا اسکریپت نیاز دارید.