Darkest Dungeon 2 Resolute Guide – چگونه استرس را برطرف می کند


سیستم استرس Darkest Dungeon II یک ویژگی بارز بازی است که همیشه اعضای حزب شما را تحت تأثیر قرار می دهد. همانطور که در زمان کنونی ما مرتبط است، چندین ملاحظات درون بازی وجود دارد که باید در نظر داشته باشید. برخی ممکن است همان چیزی باشند که برای پیروزی بهترین قهرمانانتان حتی در بدترین شرایط به آن نیاز دارید. برخی دیگر فقط به عنوان چسب های موقتی قبل از اینکه درد دوباره شما را فرا گیرد، عمل می کنند.

قبل از اینکه کاملاً تاریک شوید، این راهنما شما را با نحوه عملکرد مکانیک جدید Resolute Darkest Dungeon II آشنا می کند. این شرایط یکی از تنظیمات موجود در به‌روزرسانی The Void Between Us است که در ژانویه 2023 منتشر شد، که رفتار لحظه‌های رفع استرس را نیز از این پس تغییر می‌دهد.

در حال پخش: Darkest Dungeon & The Difficult Game Revival – The Lobby

Darkest Dungeon II Resolute توضیح داد – نحوه عملکرد تفکیک استرس

در Darkest Dungeon اصلی، زمانی که یک شخصیت در حزب شما به حداکثر سطح استرس خود برسد، یک لحظه تعلیق وجود خواهد داشت که یک ویژگی منفی یا اکثریت را به جا می گذارد. سپس به‌عنوان یک مزاحم دائمی یا دباف نزد آنها می‌ماند، مگر اینکه بعداً در شهر با آن برخورد کنید.

پس از بازسازی موجود در به‌روزرسانی The Void Between Us، Darkest Dungeon II به دنبال بازگرداندن آن تنش قدیمی است، اما به روشی متفاوت. اکنون، هنگامی که یک شخصیت به حداکثر استرس می رسد، این شانس را دارد که تحت یک ادغام قرار گیرد یا در عوض حل شود. اساساً احتمال وقوع یک رکود بیشتر است – به هر حال این یک بازی سخت است – اما اکنون فرصتی برای یک نتیجه خوب پس از یک رویارویی سخت وجود دارد.

اعضای حزب شما Meltdowns را با مهربانی نمی پذیرند.
اعضای حزب شما Meltdowns را با مهربانی نمی پذیرند.

دو وضعیت بر میل جنسی در طرفین و همچنین سلامت شخصیت و وضعیت تأثیر می گذارد، مثبت یا منفی. موقعیت ها و نتایج متفاوت است، اما فقط برای ارائه چند مثال، من دیدم که کاراکترهای من هنگام گرفتن Resolute 30 اسب بخار افزایش می دهند، اما پس از Meltdown شاهد کاهش چهار نقطه وابستگی نیز بوده ام. بدون شک یک موفقیت بزرگ برای مهمانی شماست.

قانون کلی در اینجا این است که استرس قهرمانان خود را تا حد امکان کنترل کنید. کلاس هایی مانند Jester یا Plague Doctor مهارت هایی دارند که به طور خاص به کاهش تیرگی مهمانی کمک می کند، بنابراین همیشه ارزش سرمایه گذاری روی آن ها را دارد. موارد زیادی وجود دارد که می تواند به کاهش استرس در خوابگاه ها نیز کمک کند، که قبل از شروع سفر دیگری که می تواند اوضاع را بدتر کند، بسیار مهم است. اما به عنوان یک مزیت نه وضعیت Meltdown و نه Resolute دائمی نیستندبه این معنی که بر خلاف بازی اول، آنها به یک ویژگی برای شخصیت شما تبدیل نخواهند شد، بلکه در همان لحظه که اتفاق می‌افتند تأثیر می‌گذارند.

Resolute در Darkest Dungeon II نادر است، اما من بیش از چند بار آن را در چندین اجرا پس از انتشار به‌روزرسانی مشاهده کرده‌ام. توصیه نمی‌کنم همیشه به شخصیت‌هایتان فشار بیاورید تا ببینید آیا می‌توانید نتیجه مثبتی کسب کنید، اما چه کسی می‌داند، این می‌تواند یک لطف نجات غیرمنتظره باشد که شما را از یک رویارویی سخت عبور می‌دهد. همانطور که گفته شد، راهنمای مبتدی Darkest Dungeon II و توضیح برای زنده ماندن از رویارویی رئیس Denial Brain ممکن است کمک بیشتری ارائه دهد.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.