Cyberpunk 2077: Phantom Liberty به فروش می رسد


CD Projekt Red به تازگی از ادامه فروش بسیار موفق Cyberpunk 2077: Phantom Liberty خبر داده است.

در طول گزارش مالی سه ماهه سوم 2023، CD Project Group اعلام کرد که Cyberpunk 2077: Phantom Liberty تاکنون در مجموع 4.3 میلیون نسخه فروخته است. این محتوای الحاقی پاییز امسال برای رایانه های شخصی، پلی استیشن 5 و سری ایکس باکس منتشر خواهد شد

این شرکت پیش‌بینی می‌کند که فروش این DLC در نهایت به 20 درصد از کل بازی‌های Cyberpunk 2077 فروخته شده در سراسر جهان خواهد رسید. Cyberpunk 2077 تاکنون 25 میلیون واحد فروش داشته است و طبق آخرین آمار معتبر تا 5 اکتبر. CD Projekt RED از زمان انتشار بازی تقریباً 41 میلیون دلار برای به‌روزرسانی‌های پس از عرضه هزینه کرده است که به‌روزرسانی عظیم 2.0 یکی از نمونه‌های آن است.

بسته الحاقی Cyberpunk 2077 به نام Phantom Liberty

به روز رسانی 2.0 بزرگترین به روز رسانی Cyberpunk 2077 بود، به طوری که CD Projekt به بازیکنان توصیه کرد پس از نصب این به روز رسانی، بازی را از ابتدا دوباره امتحان کنند. Phantom Liberty تنها بسته الحاقی Cyberpunk 2077 است و تیم سازنده در حال حاضر روی Project Orion که دنباله بازی اصلی است کار می کند. هنوز اطلاعات زیادی در مورد دنباله Cyberpunk 2077 اعلام نشده است، اما در حال حاضر می دانیم که این بازی بر روی Unreal Engine 5 ساخته خواهد شد و هنوز کارهای زیادی برای تبدیل شدن به یک تجربه قابل بازی باید انجام شود.

CD Projekt Red در ماه اکتبر تایید کرد که بازی در مرحله مفهومی و طراحی قرار دارد. همچنین این احتمال وجود دارد که ادامه بازی Cyberpunk 2077 در Night City رخ ندهد و بازیکن را به منطقه جدیدی ببرد. CD Projekt Red مدتی پیش اعلام کرد که هنوز درباره ساخت دنباله اول شخص Cyberpunk 2077 تصمیمی نگرفته است. Cyberpunk 2077 در حال حاضر برای رایانه های شخصی، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس در دسترس است. Xbox Series S. را می توان تجربه کرد.

بخوانید  توسعه دهنده Dead by Daylight گروهی از کارمندان را اخراج کرد

در نهایت، نظرات خود را در این مورد با یک گیمر و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.