Cyberpunk 2077 Phantom Liberty بالاترین بودجه توسعه CDPR تاکنون استاطلاعات زیادی در مورد الحاق بعدی Cyberpunk 2077، Phantom Liberty، که قدرت ستاره هالیوودی خود را با بازگرداندن کیانو ریوز در نقش جانی سیلورهند و ادریس البا در نقش مامور FIA Solomon Reed دو چندان می کند، در دست نیست، اما CD Projekt Red می گوید که این توسعه دارای بیشترین بودجه ای است که تاکنون اختصاص داده است. به محتوای پس از عرضه

خطاب به یک رسانه لهستانی پارکت (از طریق بازیکنMarek Bugdol از CDPR ابتدا DLC تریلر جاسوسی را “بزرگترین DLC تا کنون” نامید که CDPR تاکنون روی آن کار کرده است. در به روز رسانی در سابرپانک 2077 ساب ردیتمدیر انجمن Marcin Morton بیانیه را توضیح داد و گفت که Phantom Liberty “تقریباً بزرگترین بودجه در مورد بسته های الحاقی است که ما منتشر کرده ایم” و CD Projekt Red اطلاعات بیشتری در مورد میزان DLC در آینده فاش خواهد کرد.

در حال پخش: تریلر Cyberpunk 2077: Phantom Liberty DLC

فانتوم لیبرتی میله بالایی برای صعود دارد زیرا توسعه‌های Witcher 3 CDPR، Hearts of Stone و Blood and Wine، مدت‌هاست استانداردهای طلایی در این فضا محسوب می‌شوند. شهرت CDPR پس از انتشار Cyberpunk 2077 در دسامبر 2020 در وضعیتی نه چندان مطلوب، ضربه بزرگی خورد، اما در حال حاضر این بازی پس از دریافت وصله‌ها و به‌روزرسانی‌های مهم، در وضعیت بسیار بهتر و سالم‌تری قرار دارد.

CDPR پس از انتشار Cyberpunk 2077 مجبور شد با عواقب متعددی دست و پنجه نرم کند، از جمله شکایت دسته جمعی از سرمایه گذاران خود که اخیراً به توافق رسیده است که باعث می شود شرکت 1.85 میلیون دلار به شاکیان بپردازد. Phantom Liberty در سال 2023 برای PC، PS5 و Xbox Series X|S عرضه خواهد شد و فراتر از آن، دنباله Cyberpunk 2077 به طور رسمی در حال توسعه است.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.