Cyberpunk 2077 به‌روزرسانی بزرگ دیگری دریافت نمی‌کند

گیب آماتنگلو، کارگردان بازی Cyberpunk 2077 اخیرا اعلام کرد که CD Projekt Red بازی را به پایان رسانده است.

Cyberpunk 2077 سال گذشته با انتشار بسته الحاقی Phantom Liberty و آپدیت رایگان نسخه 2.0 تقویت شد، اما CD Projekt Red از آن زمان به انتشار آپدیت های بیشتری برای بازی ادامه داده است. از به‌روزرسانی‌های کوچک گرفته تا به‌روزرسانی‌های اصلی که ویژگی‌های جدید گیم‌پلی را ارائه می‌کنند، استودیو به کار روی این بازی نقش‌آفرینی ادامه داده است. اگرچه این تیم در حال حاضر روی دنباله ای برای این بازی کار می کند که Project Orion است متمرکز شده است.

با این حال، اکنون به نقطه‌ای رسیده‌ایم که CD Projekt Red آماده است تا بازی را تقریباً به طور کامل کنار بگذارد و به جلو حرکت کند و تمام منابع خود را برای توسعه دنباله اختصاص دهد. گابی آماتانجلوکارگردان Cyberpunk 2077 و دنباله آن در مصاحبه اخیر خود با Gamefile اعلام کرد که کار روی نسخه اول به پایان رسیده است. البته ممکن است همچنان هر از چند گاهی شاهد بروز رسانی های کوچک باشیم.

“بله، کار ما تمام شده است، و ممکن است هر از گاهی چیزهای کوچک دیگری به بازی اضافه شود، فقط به این دلیل که گاهی اوقات وقتی با چیزهایی سر و کله می‌زنید متوجه می‌شوید که مشکل زیادی ایجاد نمی‌کند یا می‌تواند به راحتی انجام شود. آماتانجلو در این رابطه گفت: “بعضی از توسعه دهندگان کمی وقت اضافی برای این نوع کارها دارند. سپس آنها را برای من می آورند. من می گویم، “خب، مطمئن هستم که این کار خواهد شد.” در کارهای دیگرت دخالت نکن… پس بیایید به آن فرصت بدهیم.»

بخوانید  آیا دنیل دی لوئیس با فیلم جدید مارتین اسکورسیزی از دوران بازنشستگی خارج می شود؟

به طور کلی، نباید منتظر انتشار به‌روزرسانی‌ها یا بسته الحاقی بزرگ دیگری برای Cyberpunk 2077 باشید. Cyberpunk 2، یا هر نام دیگری که نام آن باشد، توسط تیم جدیدی در بوستون که شامل بسیاری از توسعه‌دهندگان ارشد و کلیدی درگیر در توسعه است، توسعه خواهد یافت. بازی اصلی و بسته الحاقی آن. در اکتبر 2023، CD Projekt Red نسخه Cyberpunk 2 را معرفی کرد در مرحله طراحی مفهومی است.