Crystal Dynamics می گوید Tomb Raider و Perfect Dark تحت تأثیر اخراج امبراسر قرار نخواهند گرفت.

Perfect Dark در مراسم The Game Awards در سال 2020 رونمایی شد. سال بعد، The Initiative فاش کرد که با Crystal Dynamics همکاری می کند تا روی تریلر جاسوسی اول شخص بدون تاریخ کار کند. انتشار.

Embracer حدود 17000 نفر را استخدام می کند، اما این تعداد تا پایان سال جاری کاهش می یابد. این تغییر ساختار اندکی پس از شکست قرارداد نامعلوم 2 میلیارد دلاری برای شرکت در ماه می انجام شد.

به گفته توسعه دهنده Crystal Dynamics، نگران Tomb Raider یا Perfect Dark نباشید. این پروژه‌ها ظاهراً پس از اعلام اخراج، لغو بازی‌ها و بسته شدن استودیو، شرکت مادر استودیو Embracer Group متوقف نخواهند شد.

تکامل لارا کرافت از طریق بازی ها، فیلم ها و موارد دیگر

در ماه دسامبر، آمازون از انتشار بازی بعدی Tomb Raider خبر داد. عنوان کراس پلتفرم و تک نفره خواهد بود. کریستال داینامیکس – که آخرین بار روی انتقام جویان مارول کار کرد – سال گذشته پس از فروش استودیو و آی پی اسکوئر انیکس توسط امبراسر خریداری شد.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.کریستال داینامیکس پیامی ارسال کرد در توییتر برای روشن شدن اینکه ماجراجویی های بعدی لارا کرافت و جوآنا دارک تحت تأثیر تغییر ساختار عمده امبراسر قرار نمی گیرند. توسعه‌دهنده نوشت: «ما می‌خواهیم به طرفداران اطمینان دهیم که هیچ تأثیری بر تلاش‌های مداوم ما با شرکایمان در The Initiative on Perfect Dark یا عنوان آینده ما Tomb Raider که به طور مشترک با Amazon Games توسعه می‌یابد، نخواهد داشت.»

بخوانید  انتشار ارتقا نسل ۹ بازی های Dark Pictures: Man of Medan و Little Hope