Crystal Dynamics: توسعه Perfect Dark به خوبی در حال پیشرفت است


فیل راجرز، مدیرعامل Crystal Dynamics و Idas اعلام کرد که روند توسعه Perfect Dark بسیار خوب پیش می رود.

The Initiative’s Perfect Dark یکی از بسیاری از بازی های اول شخص مایکروسافت برای ایکس باکس است، اما شایعات زیادی در مورد مشکلات توسعه وجود دارد. فیل راجرزمدیرعامل کریستال داینامیکس و آیداس در گزارش مالی میان‌دوره‌ای سه‌ماهه دوم 2022/2023 گروه Embracer توضیحات مختصری درباره این بازی ارائه کرد و خاطرنشان کرد که روند توسعه بازی بسیار خوب پیش می‌رود.

فیل راجرز گفت: ما در حال حاضر روی بازی دائمی Perfect Dark کار می کنیم و روند توسعه این پروژه بسیار خوب پیش می رود. آنچه بسیار امیدوارکننده است این است که چگونه تیم داخلی با چنین فرصتی برخورد کرده و نوع جدیدی از کار را در نظر گرفته است. اگر نگاهی آینده‌نگر به این نوع کارها داشته باشیم، همکاری بین استودیوها و شرکت‌ها در مناطق جغرافیایی و مناطق زمانی مختلف رایج خواهد شد. بنابراین، خوشحالم که اعضای تیم The Initiative و تیم Crystal Dynamics بدون هیچ مشکلی با هم کار می کنند.”

در سپتامبر 2021، The Initiative اعلام کرد که با Crystal Dynamics برای توسعه Perfect Dark همکاری می کند، اما بعداً گزارش شد که Crystal Dynamics توسعه دهنده اصلی آن شده است. تاکنون شایعات زیادی در مورد انشعاب ها و مخالفت اعضای تیم با ساختار کاری The Initiative وجود داشته است. چند لحظه پیش اندی رابینسون رسانه VGC گفت که از ابتدا برنامه این بود که توسعه بازی با همکاری تیم دیگری ادامه یابد.

غنیمت ماترئیس استودیو ایکس باکس قبلا تایید کرده بود که بیش از 100 توسعه دهنده Crystal Dynamics روی Perfect Dark کار می کنند. او مستقیماً به مسائل توسعه اشاره نکرد، اما گفت که هیچ مشکلی در رابطه با همکاری انیتیتیو و کریستال داینامیکس وجود ندارد و شایعات در این زمینه صحت ندارد. بازی Perfect Dark برای پلتفرم های Xbox Series X Xbox Series S و PC ساخته شده است.