Company Of Heroes 3 ممکن است برای PS5 و Xbox Series X|S عرضه شودبه نظر می رسد کمپانی قهرمانان 3 می تواند برای پلی استیشن و ایکس باکس بیاید. این بازی تاکنون تنها برای PC عرضه شده است.

این کمیته ارزیابی بازی های دیجیتال تایوان ارزیابی شد Company of Heroes 3 برای پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری X|S. با این حال، به نظر می رسد که به هیچ وجه برای کنسول های نسل آخر عرضه نخواهد شد.

در حال پخش: Company of Heroes 3 – Play Your Way

اگر Company of Heroes 3 واقعا برای پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس می آید | S، این اولین باری است که این فرنچایز بر روی کنسول ها عرضه می شود. نه کمپانی قهرمانان 2006 و نه کمپانی قهرمانان 2 در سال 2013 روی هیچ کنسولی وجود نداشت. از زمان آغاز به کار، این سریال عمدتاً بر روی رایانه شخصی پخش شده است. اولین کمپانی قهرمانان در سال 2020 روی iOS، iPad و Android عرضه شد.

جاستین داودزول، مدیر عامل توسعه دهنده Relic Entertainment، در آن زمان توضیح داد که Company of Heroes 3 برای انتشار در 17 نوامبر برنامه ریزی شده بود اما تا 23 فوریه 2023 به تعویق افتاد. بازی با چهار جناح و دو کمپین تک نفره راه اندازی خواهد شد.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.