Company of Heroes 3 قرار است بر روی پلتفرم های نسل نهم منتشر شود


با توجه به رده بندی سنی جدید Company of Heroes 3 در تایوان، این بازی احتمالا بر روی کنسول های نسل نهم پلی استیشن و ایکس باکس عرضه خواهد شد.

با توجه به اینکه ژانر استراتژی همیشه مورد توجه گیمرهای کامپیوتری بوده است، علاقه مندان به این سری معمولا منتظر عرضه آن بر روی کنسول ها نیستند. البته تاکنون بازی های مختلفی مانند Age of Empires 2: Definitive Edition و Age of Empires 4 برای عرضه در سال آینده بر روی کنسول های ایکس باکس اعلام شده است. اکنون، به نظر می رسد در سال 2023، یک بازی استراتژیک بلادرنگ جدید راه خود را به کنسول های نسل نهم باز کند.

طبق وب سایت Gematsu، به نظر می رسد که Company of Heroes 3 برای کنسول های PlayStation 5 و Xbox Series X رتبه بندی شده است.Xbox Series S از کمیته رتبه بندی بازی های دیجیتال تایوان امتیاز دریافت کرده است. در حال حاضر سگا و Studio Relic بازی Company of Heroes 3 را تنها برای عرضه بر روی پلتفرم PC اعلام کرده اند، اما این طبقه بندی ممکن است به عرضه این بازی بر روی کنسول های نسل نهم سونی و مایکروسافت اشاره داشته باشد.

بازی The Company of Heroes 3 قرار است پس از چند بار تاخیر در تاریخ 23 فوریه 2023 (4 مارس 1401) برای رایانه های شخصی منتشر شود.

می توانید نظرات خود را در مورد آخرین اخبار بازی با تیم یک گیمر در میان بگذارید.