CoD: Warzone 2 DMZ در فصل 3 تغییرات اساسی انجام می دهد، از جمله سیستم مبادله کالا، میز کار و جلیقه های جدید

این دستور العمل های جدید را می توانید در ایستگاه های خرید در اطراف نقشه ها پیدا کنید. راه‌اندازی فصل 3 شامل دستور العمل‌هایی برای برخی از بشقاب‌ها و کوله‌پشتی‌های جدید DMZ، کیت‌های killstreaks، کیت‌های خود احیا و کلیدها می‌شود. با این حال، مکان‌های ساختمان 21 و جزیره آشیکا، هر کدام مجموعه‌ای از گزینه‌های مبادله مبادله‌ای منحصر به فرد خود را در ایستگاه‌های خرید خواهند داشت، به این معنی که بازیکنان ممکن است نیاز داشته باشند برای یک آیتم خاص به نقشه‌ای متفاوت نفوذ کنند.

اندازه:

متأسفیم، اما شما نمی توانید به این محتوا دسترسی پیدا کنید!

لطفا تاریخ تولد خود را برای مشاهده این ویدیو وارد کنید

آیا می خواهید این تنظیم را برای همه دستگاه های شما به خاطر بسپاریم؟

لطفاً از یک مرورگر سازگار با ویدیوی html5 برای تماشای فیلم استفاده کنید.

یک تغییر عمده در DMZ، تعمیرات اساسی زره ​​بدن و سیستم کوله پشتی حالت است. برای حمل وسایل، کوله پشتی های فصل 3 دو نوع خواهند بود: ایمن و نجات.

اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید!

طبق این وبلاگ، Plate Armor Vest DMZ دارای چهار نوع در فصل 3 خواهد بود که به گزینه هایی برای پاسخگویی به سبک های مختلف بازی اجازه می دهد.

  • معتدل: مانند Warzone 1 Tempered Plate Carrier. زره یک بازیکن به جای سه سوم، دو نیم میله خواهد بود و تعویض آن را بعد از مبارزه آسانتر و کارآمدتر می کند.
  • شروع دوباره: جلیقه مدد سه صفحه ای امکان احیای سریعتر را برای هم تیمی ها و همچنین احیای سریعتر هنگام استفاده از کیت Self-Revive را فراهم می کند.
  • ارتباطات: یک جلیقه ارتباطی سه صفحه مانند یک تقویت کننده سیگنال است. مدت زمان تمام فناوری های پهپاد در DMZ (قاتل، برج های پهپاد و رادیوهای AI دشمن) را افزایش می دهد و آنها را به عنوان پهپادهای پیشرفته عمل می کند، به این معنی که جهت و مکان را نیز نشان می دهند.
  • پنهان کاری: Stealth Plate Carrier در Ghost Perk ادغام شده است و از بازیکنان در برابر رادارهای دشمن محافظت می کند.
بخوانید  دامر یکی از سه نمایش نتفلیکس است که به 1 میلیارد ساعت تماشا رسیده است

برای همه بازیکنان سبک روبنده در DMZ، فصل 3 سیستم مبادله ای جدید را اضافه می کند. این یک معامله بازیکن به بازیکن نیست، بلکه راهی برای تجارت کالا در ایستگاه خرید است. مبادله DMZ از دستور العمل ها استفاده می کند، که لیستی از اجزای مورد نیاز برای ساخت وسایل جدید از اقلام پاک شده از نقشه است.

Skeleton Key کلیدی است که می تواند قفل هر دری را در DMZ باز کند، تنها استثنا آن کارت دسترسی Building 21 است. Activision می گوید که در حالی که بازیکنان نمی توانند از آن برای باز کردن قفل ساختمان 21 برای استقرار استفاده کنند، می توانند هر دری را که نیاز به کارت کلید یا کلید داشته باشد باز کنند. در ساختمان 21 یا سایر مناطق محروم. کلید اسکلت را فقط می توان از طریق دستور العمل مبادله ای ویژه ایجاد کرد.

در نهایت، بازیکنان می توانند انتظار دو آیتم مفید دیگر را برای فصل جدید داشته باشند: Recycler و Skeleton Key. Rebreather، که آیتم مخزن هوایی است که در اولین اپیزود Raid Modern Warfare 2 به نمایش درآمد، به عنوان یک ارتقاء میدانی در فصل 3 DMZ اضافه خواهد شد. این به بازیکنانی که به دنبال غارت زیر آب هستند کمک می کند یا به کسانی که به دنبال فرار از زیر آب هستند کمک می کند.

علاوه بر ایجاد دستور العمل ها، فصل 3 یک عملکرد میز کار اضافه می کند. میز کار DMZ مکان های جدیدی در نزدیکی ایستگاه های خرید خواهند بود. این ویژگی جدید به بازیکنان اجازه می دهد تا سلاح های قاچاق خود را تغییر دهند. بازیکنان می توانند برای افزودن یا حذف پیوست ها پول خرج کنند و سلاح را تکه تکه سفارشی کنند.

بخوانید  رفع مشکل صفحه قرمز مرگ در ویندوز 10

اکتیویژن می‌گوید که ده‌ها ترکیب مبادله آیتم‌ها وجود دارد که با فصل 3 راه‌اندازی می‌شوند، و این‌ها دستور العمل‌هایی هستند که می‌توان آن‌ها را حفظ کرد تا اشتراک‌گذاری آنها با هم تیمی‌ها و انتخاب آیتم‌های خاص آسان شود.

فرمت فایل این ویدیو نامعتبر است.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

برای تماشای فیلم ها به یک مرورگر سازگار با جاوا اسکریپت نیاز دارید.