CoD: Warzone 2 DMZ – بهترین دستور العمل های مبادله ای فصل 3

GPU کمی نادرتر از برخی از دیگر نیازهای دستور پخت است، اما به طور تصادفی هنگام جستجو برای رایانه های مختلف در سراسر نقشه یافت می شود. او همچنین دستور پخت خود را دارد.

دستور GPU

فصل 3 حامل جدید 3 صفحه ای Stealth را معرفی می کند که علاوه بر داشتن سه صفحه زرهی، با امتیاز Ghost ادغام شده است تا شما را از رادارهای دشمن دور نگه دارد. اگر به دنبال پرواز زیر رادار در مسابقه خود هستید، باید این موارد را بردارید:

 • 2 قطعه الکتریکی
 • 1 کمیک
 • 1 کنسول بازی

دستور تهیه جلیقه پزشکی 3 صفحه

ارتقاء میدان Revive Pistol یک گزینه عالی برای شرکت در مسابقه DMZ است، به خصوص اگر پزشک تیم خود هستید. شما باید این موارد را بازیابی کنید:

 • 1 باند
 • 1 کرم دست آرام بخش

دستور العمل ماسک گاز پایدار

این دستور العمل ها باید به شما کمک کند تا برخی از بهترین تجهیزات بازی را به دست آورید و امیدوارم به شما کمک کند تا از مسابقه بعدی DMZ خود زنده بمانید. اگر به دنبال مکان‌های سطح بالا برای غارت شمش‌های طلا، جمجمه‌ها و موارد دیگر هستید، حتما راهنمای ما را در مورد بهترین مکان‌های غارت DMZ بررسی کنید.

Call of Duty: Warzone 2 Season 3 پخش می‌شود و DMZ به‌تازگی یک به‌روزرسانی بزرگ با بسیاری از ویژگی‌های جدید دریافت کرده است. یکی از تاثیرگذارترین تغییرات، ویژگی مبادله است که به شما امکان می دهد دستور العمل هایی را برای مبادله کالاهای مورد نیاز خود پیدا کنید. در اینجا ما بهترین دستور العمل های فصل 3 DMZ را برای شما آورده ایم.

بخوانید  تعداد صحنه های بعد از پایان Ant-Man 3 را مشخص کنید

طرز کار دستور العمل های مبادله ای DMZ

ماسک های گاز بادوام همیشه برای ورود به منطقه تشعشع یا تلاش برای فرار در آخرین لحظه به محل تبعید مفید هستند. شما باید این موارد را بازیابی کنید:

فصل 3 همچنین قابلیت شخصی سازی سلاح های قاچاق را اضافه می کند و ما یک راهنمای کامل برای این ویژگی جدید میز کار DMZ داریم.

کوله پشتی امن فصل 3 جدید به شما امکان می‌دهد اقلامی را که در بین اجراها حذف می‌شوند، ایمن کنید، به این معنی که اشیاء با ارزشی که غارت می‌کنید، مانند پردازنده‌های گرافیکی و هارد دیسک‌ها، برای بازی بعدی در کیف شما باقی می‌مانند و در عوض به XP تبدیل می‌شوند. همچنین اگر بمیرید این موارد را از دست نخواهید داد. این فقط شامل «اقلام غیرقاچاق، غیر سرباز» در موجودی شما می‌شود، بنابراین شامل سلاح‌های قاچاق، رگه‌های کشتار، ماسک‌های ضد گاز یا خود احیا نمی‌شود. شما می خواهید این موارد را بازیابی کنید:

 • 1 مته برقی
 • 1 کپسول گاز
 • 1 جمجمه طلایی

دستور تهیه کوله پشتی لاشخور

سیستم مبادله مبادله فصل 3 جدید یک معامله بازیکن به بازیکن نیست، بلکه راهی برای مبادله اقلام جمع آوری شده از یک ایستگاه خرید برای معامله با چیز دیگری است که نیاز دارید. این مبادله با استفاده از دستور العمل ها انجام می شود که لیستی از اجزای مورد نیاز برای دریافت اقلام جدید است.

کوله پشتی Salvage جدید فصل 3 اسلات موجودی بیشتری را ارائه می دهد. برای داشتن بهترین کوله پشتی برای یک جلسه ریکاوری، ابتدا باید این موارد را جمع آوری کنید:

 • 1 باتری
 • 1 غذای کنسرو شده
 • روغن تمیز کننده برای 2 تفنگ
بخوانید  نمایش جهان باز و باس فایت‌ها در تریلر جدید Xenoblade Chronicles 3

دستور العمل جلیقه ارتباطی 3 بشقاب

Tempered Plate Carrier جدید یک جلیقه زرهی است که دقیقاً مانند Tempered Plate Carrier در Warzone 1 عمل می کند. زره شما به جای سه سوم دو نیم میله خواهد بود که فرود آمدن پس از مبارزه را آسانتر و کارآمدتر می کند. تا اینجای کار، این جلیقه مخصوص جزیره آشیکا به نظر می رسد، بنابراین شما می خواهید از جزیره دیدن کنید و این موارد را جمع آوری کنید:

 • 1 اسناد طبقه بندی شده
 • 1 اسناد حساس
 • 2 عمل

Revive Pistol Recipe

فصل 3 جدید Medic Vest به شما این امکان را می دهد که خود را مسلح کنید و در عین حال هم احیاهای سریع تری را به هم تیمی ها و هم در هنگام استفاده از کیت Self-Revive احیا کنید. برای تجهیز خود به عنوان یک پزشک، باید این موارد را جمع آوری کنید:

دستور العمل کلید اسکلت

این دستور العمل ها را می توان در ایستگاه های خرید در اطراف نقشه ها یافت، و آنها لیست های ثابتی هستند که می توانند برای مبادله آسان به خاطر بسپارند. بسیاری از دستور العمل ها در همه نقشه ها رایج خواهند بود، اما مکان های ساختمان 21 و جزیره آشیکا هر کدام چند مجموعه منحصربفرد از گزینه های مبادله ای را در ایستگاه های خرید خود دارند، اما ما مهمترین آنها را در اینجا برجسته می کنیم.

بهترین دستور العمل های مبادله ای DMZ

دستور العمل جلیقه مخفی 3 بشقاب

فصل 3 جدید Comm Vest به شما امکان می دهد خود را مسلح کنید و اطلاعات ارزشمندی را ارائه دهید. این جلیقه مانند تقویت کننده سیگنال است. مدت زمان تمام فناوری های پهپاد در DMZ (قاتل، برج های پهپاد و رادیوهای AI دشمن) را افزایش می دهد و آنها را به عنوان پهپادهای پیشرفته عمل می کند، به این معنی که جهت و مکان را نیز نشان می دهند.

 • 2 هارد
 • 2 عدد باتری
 • ۱ عدد کرم دست صاف کننده
بخوانید  نتایج AEW Full Gear 2022

دستور غذای حامل بشقاب خیس شده

اکنون می توانید یک GPU را با یک Skeleton Key مبادله کنید یا یک ماموریت خاص را کمی سریعتر انجام دهید. تا اینجا به نظر می رسد که این مورد مختص جزیره آشیکا است، بنابراین شما می خواهید از جزیره دیدن کنید و این موارد را جمع آوری کنید:

 • 2 شمش طلا
 • 5 عدد USB
دستور تهیه کوله پشتی ایمن DMZ
دستور تهیه کوله پشتی ایمن DMZ

دستور تهیه کوله پشتی ایمن

فصل 3 کلید Skeleton را به DMZ اضافه می کند. این یک کلید ویژه است که می تواند قفل هر دری را در DMZ باز کند، تنها استثنا در ورودی ساختمان 21 است. برای دسترسی به این ساختمان همچنان به یک کارت دسترسی ساختمان 21 نیاز دارید. اما می توانید از کلید اسکلت برای باز کردن قفل استفاده کنید. فضاها در ساختمان 21. تنها راه برای به دست آوردن این کلید، ساختن آن با این موارد است:

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.