CoD: Warzone 2.0 و DMZ Stronghold and Darksite Guide

در DMZ، قلعه‌ها به‌عنوان نماد قلعه روی نقشه مشخص می‌شوند، درست مانند بازی‌های رویال نبرد، اما به‌جای فعال شدن در اواسط مسابقه، فوراً در دسترس هستند. این نسخه از Stronghold نیز یک ساختمان قفل شده است و تنها با کارت کلید قابل دسترسی خواهد بود. کلیدها به صورت تصادفی هنگام غارت یافت می شوند یا می توان آنها را با قیمت 5000 دلار از ایستگاه خرید خریداری کرد. با این حال، می خواهید پول خود را پس انداز کنید، زیرا کارت های کلیدی به طور مکرر سقوط می کنند، به خصوص اگر هوش مصنوعی را در نزدیکی یک سنگر بکشید. کارت های کلید کوچک هستند، اما شما به راحتی آنها را روی زمین خواهید دید زیرا با درخشش آبی احاطه شده اند.

هنگامی که به یک قلعه دسترسی پیدا کردید، هدف ساختمان را تکمیل کنید تا جوایز خود را دریافت کنید. اکثر سنگرها به سادگی از شما می خواهند که تمام دشمنان هوش مصنوعی را از بین ببرید، اما برخی از آنها اهدافی مانند باز کردن یک گاوصندوق با مته دارند، و برای این فرآیند باید از موقعیت مکانی در برابر تقویت کننده های هوش مصنوعی که سعی در حمله به قلعه را دارند، دفاع کنید. .

بازی Call of Duty: Warzone 2.0 به صورت زنده پخش می‌شود و دنباله آن شامل مکان‌های Stronghold کاملاً جدید برای بازی Battle Royale و حالت ماینینگ DMZ است. در اینجا، ما همه چیزهایی را که باید در مورد زمین‌های لوت سطح بالای Warzone بدانید، بررسی می‌کنیم، بنابراین می‌توانید با برخی از بهترین تجهیزات بازی آماده شوید.

بخوانید  تاریخ شروع فصل 3 فورتنایت، Battle Pass و Optimus Prime

ویژگی قلعه های جدید توضیح داده شده است

قلعه ها ساختمان هایی پر از غارت و پول در سطح بالا هستند، اما دشمنان هوش مصنوعی از آنها به خوبی محافظت می کنند. 77 مکان احتمالی قلعه در المزره وجود دارد، اما تنها چند مکان در هر مسابقه فعال می شوند. این ساختمان ها هم در بتل رویال و هم در DMZ وجود دارند، اما آنها برای دو حالت متفاوت کار می کنندبنابراین مهم است که تفاوت بین این دو را بدانید.

دژهای منطقه جنگ

سایت های سیاه مخصوص بتل رویال هستند. اولین بازیکن یا تیمی که یک دژ Warzone را پاک می‌کند، یک کلید برای دسترسی به مکان Black Site دریافت می‌کند، که اساساً شکل خطرناک‌تری از Strongholds است. مناظر سیاه به عنوان نماد جمجمه روی نقشه قرار دارند. این مکان ها حاوی دشمنان هوش مصنوعی بسیار سخت تری هستند، از جمله یک مینی تفنگ با رئیس Juggernaut.

شایان ذکر است که پاکسازی سنگرها پس از پایان اولین مورد، پاداش خوبی به شما می دهد، اما شما هیچ دریافتی نخواهید داشت کلید سایت سیاه برای تلاش های شما اگر شما اولین کسی نیستید که یک قلعه را پاکسازی می‌کنید، همچنان می‌توانید کلید را از دشمنی که آن را به دست آورده است غارت کنید.

DMZ Strongholds

تکمیل این DMZ Strongholds به غارت‌های نبرد رویال مانند با آیتم‌هایی مانند killstreaks، زره‌های سه صفحه‌ای، خود احیا و غیره پاداش می‌دهد.

تکمیل Darksite برای اولین بار همچنین به شما یک طرح سلاح دائمی برای استفاده در همه حالت ها پاداش می دهد. همچنین تجهیزات زیادی برای استفاده در مسابقه در اختیار شما قرار می دهد که می تواند شامل یک مینی تفنگ، یک ماسک گاز بادوام، یک افت بار و همچنین یک پهپاد دائمی برای پینگ کردن دشمنان در منطقه اطراف سایت باشد. گمشده. دایره فرو می ریزد

بخوانید  بازی Mecha Break معرفی شد

در پایان اولین فروپاشی حلقه بتل رویال، استحکامات بر روی نقشه فعال می شوند و برای دسترسی به آنها نیازی به هیچ کلیدی نیست. در هر لحظه فقط سه قلعه فعال روی نقشه وجود خواهد داشت. قلعه ها روی نقشه با نماد قلعه بزرگ مشخص شده اند. اولین تیمی که به یکی می رسد باید قبل از انقضای زمان سنج یک بمب را در آنجا خنثی کند. سپس هدف برای همه سنگرهای دیگر صرفاً از بین بردن تعداد معینی از دشمنان هوش مصنوعی است، اما هر بازیکن انسانی که با آن روبرو می‌شوید نیز در کل تعداد مورد نیاز حساب می‌شود.

موقعیت قلعه جنگ
موقعیت قلعه جنگ

سایت های سیاه منطقه جنگ

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

فصل 1 دارای یک سلاح جدید است که می تواند برای استفاده در Modern Warfare 2 و Warzone 2.0 باز شود و در اینجا راهنمای باز کردن قفل تفنگ تهاجمی M13B در حالت DMZ است. بارگیری سلاح نیز در DMZ متفاوت از بتل رویال کار می کند، بنابراین حتما راهنمای ما در مورد انواع سلاح برای DMZ را بررسی کنید.

مهم نیست که در چه حالتی بازی می کنید، من به شدت توصیه می کنم مطمئن شوید که چند صفحه زره اضافی دارید. شما همچنین می خواهید میدان مهمات را ارتقا دهید، بنابراین همیشه مهمات کافی برای مبارزه با تمام دشمنان هوش مصنوعی دارید. برخی از قلعه‌ها هوش مصنوعی بیشتری نسبت به سایرین دارند و آن‌هایی که در منطقه‌ای مملو از ساختمان‌ها هستند ممکن است ربات‌های بیشتری برای شلیک داشته باشند.

بخوانید  باب اسفنجی و ۱۰ قسمت عجیب که باید حتما ببینید!!!

Der pflanzenbasierte ecover weichspüler rose u.