CoD: Warzone 2 و Modern Warfare 2 دارای تغییرات اساسی در رابط کاربری، 1v1 Gulag و موارد دیگر برای فصل 2 خواهند بود.Activision به اشتراک گذاشت a به روز رسانی جامعه برای Call of Duty: Modern Warfare 2 و Warzone 2، چندین تغییر عمده را برای فصل 2 اعلام می کند. بازیکنان می توانند منتظر تمام محتوای فصلی معمولی و همچنین تغییرات عمده تعادل، رابط کاربری، اصلاحات صوتی، و همچنین به روز رسانی های پایداری و عملکرد کلی برای هر دو باشند. بازی ها.

آپدیت فصل دوم Call of Duty دو هفته به تعویق افتاد. فصل 2 که در ابتدا برای 1 فوریه برنامه ریزی شده بود، به 15 فوریه به عقب کشیده شد تا به توسعه دهندگان زمان بیشتری برای اعمال تغییرات و ایجاد به روز رسانی های کیفیت زندگی بر اساس بازخورد بازیکنان داده شود. این تغییرات روی چند نفره، بتل رویال و DMZ تاثیر خواهد گذاشت.

در حال پخش: Raid قسمت 01 | Call of Duty: Modern Warfare 2

منطقه جنگی 2

همانطور که قبلا توسط Infinity Ward اعلام شده بود، گولاگ 1v1 با فصل 2 باز می گردد. Activision اکنون تایید کرده است که بازگشت گولاگ با اندازه سنتی تر، Jailer NPC را نیز از المزره حذف می کند و نقطه پرچم سبک Domination اضافه وقت را از Warzone 1 حذف می کند. فصل 2 تغییراتی در گولاگ موجود برای نبردهای 1v1 بهتر ارائه می‌کند، اما توسعه‌دهنده فعالانه روی نقشه اختصاصی 1v1 برای فصل‌های آینده کار می‌کند. Victory Money نیز برای کمک به بازیکنان برای آماده شدن برای مسابقه تعلق می گیرد.

بازیکنان می‌توانند انتظار تعمیرات اساسی در لوت، موجودی و اقتصاد نقدی Warzone 2 داشته باشند. پاداش‌های نقدی برای تکمیل قراردادها اندکی کاهش می‌یابد، اما پشته‌های نقدی ناشی از غارت طبقه و صندوق‌های پول افزایش می‌یابد. همراه با پول پیروزی به دست آمده توسط گولاگ، این پست وبلاگ نشان می دهد که این تغییرات اقتصادی به این منظور است که “بازی سریعتر و منسجم تر را در جستجوی منابع فراهم می کند.”

برای غارت سریع‌تر، Warzone 2 از منوی لوت به لوت شناور می‌رود که اکنون از تمام کانتینرهای جهان حذف می‌شود، مشابه لوت از جعبه‌های عرضه. کوله پشتی های متوسط ​​و بزرگ دیگر در دسترس نخواهند بود و بازیکنان حذف شده به جای کوله پشتی های پر از غارت غارت روی زمین می ریزند. همچنین به این معنی است که همه در طول بازی کوله پشتی یکسانی خواهند داشت. Activision می‌گوید این تغییرات با هدف بهبود گیم‌پلی با به حداقل رساندن زمان صرف شده برای پیمایش رابط کاربری و اجازه دادن به بازیکنان برای بازگشت سریع‌تر در عمل انجام می‌شود.

بازیکنان باید زمان آسان تری برای گرفتن بار سفارشی خود در فصل 2 داشته باشند. قیمت نشانگرهای Loadout Loadout اندکی کاهش یافته است، بنابراین تیم ها می توانند بارگیری کامل خود را با سرعت بیشتری دریافت کنند. دومین رویداد عمومی Loadout Drop اضافه شده است، به این معنی که اکنون افت در حلقه های اول و پنجم در هر مسابقه رخ می دهد. این وبلاگ همچنین اذعان می کند که در موارد بسیار نادر، بازیکنان ممکن است به طور تصادفی یکی را در حین غارت از طریق المزره پیدا کنند. فصل 2 همچنین قابلیت شخصی‌سازی بسته‌های پرک را معرفی می‌کند، بنابراین بازیکنان دیگر مجبور نخواهند شد یکی از بسته‌های از پیش تعیین شده را برای بارگیری سفارشی خود انتخاب کنند.

از دیگر تغییرات ذکر شده برای فصل آینده می توان به تغییرات حرکتی، خرید ایستگاه ها و Strongholds اشاره کرد.

DMZ

فصل 2 DMZ شامل یک مکان جدید Exclusion Zone است که به بازیکنان گزینه سومی را برای انتخاب در هنگام استقرار در DMZ می دهد. همچنین برای ارائه ماموریت های جدید در سراسر المزره، ساختمان 21 و منطقه محرومیت جدید، یک ماموریت جناحی به روز خواهد شد.

بازیکنان می توانند انتظار تغییراتی برای مشکلات ماموریت و هوش مصنوعی داشته باشند. فصل دوم DMZ شامل تغییرات تعادلی برای تنظیم انواع و تعداد AIهایی است که تولید می‌شوند و همچنین دقت AI در محدوده و موارد دیگر. برای سختی ماموریت، تنظیمات، مقیاس دشواری ماموریت های جناحی را با پیشرفت سطوح بهبود می بخشد.

علاوه بر این، مشکلات خرابی DMZ تأیید شده است. در بیانیه ناشر آمده است: “ما می دانیم که اگر اقلام و سلاح های قاچاق خود را گم کنید، خرابی ها تأثیر بسیار زیادی در DMZ دارند. رفع این خرابی ها اولویت فصل 2 است و ما متعهد به افزایش پایداری هستیم. منتظر اطلاعات بیشتر باشید. جزئیات در این مورد.”

جنگ مدرن 2

همانطور که قبلا توسط Infinity Ward اعلام شده بود، حالت چند نفره هاردکور Call of Duty بازخواهد گشت. حالت Competitive Ranked Play نیز برای فصل 2 تایید شده است، اما جزئیات نقشه ها، حالت ها و موارد دیگر قبل از عرضه فاش خواهد شد.

تعامل کمی بیشتر در جامعه در چند نفره انجام می شود. یک هفته در ماه، Infinity Ward یک نظرسنجی توییتری برای طرفداران ایجاد می کند تا از یک مجموعه چرخشی از لیست های پخش، به یکی از لیست های پخش آن هفته رأی دهند.

به‌روزرسانی‌های چندنفره اضافی شامل تغییرات امتیاز و تعادل سلاح می‌شود و یک لیست پخش با مضمون روز ولنتاین به اشتراک گذاشته شده است.

چندین به روز رسانی کیفیت زندگی نیز برای بازی های چند نفره، بتل رویال و DMZ ارائه می شود. اکتیویژن می گوید که فصل 2 شامل تعدادی تغییرات رابط کاربری برای “بهبود جریان کلی منوهای درون بازی” خواهد بود. این به‌روزرسانی‌ها شامل یک برگه اجتماعی اصلاح‌شده‌تر، ناوبری و سازماندهی منوی استتار بهبودیافته، پیش‌نمایش‌های شبکه در Store و Gunsmith و موارد دیگر است.

فصل 2 همچنین به مسائل صوتی جهانی می پردازد. این به‌روزرسانی‌ها شامل رفع مشکل فیلتر صوتی است که شنیدن برخی صداهای درون بازی را برای یک بازیکن دشوار می‌کرد، و همچنین رفع مشکل صوتی در رایانه شخصی. پخش کننده های رایانه شخصی یک گزینه صوتی جدید برای وادار کردن رایانه شخصی به خروجی استریو دریافت خواهند کرد.

برای فصل جدید باید انتظار خرابی ها و بهبود پایداری را داشت. Activision گفت: “ما همچنان متعهد به بهبود پایداری و عملکرد کلی بازی‌هایمان از جمله کاهش خرابی‌ها در تمامی پلتفرم‌ها و عناوین هستیم.”

ناشر همچنین گفت که اطلاعات دقیق تر در مورد ویژگی های جدید، نقشه ها، حالت ها و غیره. در هفته‌های منتهی به فصل 2 به اشتراک گذاشته می‌شود. حتماً اطلاعات کامل ما درباره همه شایعات و درزهای پیرامون Modern Warfare 2 Season 2 و Warzone را بررسی کنید. 2، از جمله تم ژاپنی بالقوه لو رفته در فصل و بازگشت اپراتور رونین.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.