CoD: Warzone و MW3 فصل 1 بارگذاری مجدد تاریخ انتشار و جزئیات


Call of Duty: Modern Warfare 3 و Warzone's Season 1 Reloaded اواخر این ماه عرضه خواهند شد. در اینجا همه چیزهایی که قبلاً برای به روز رسانی میان فصل اعلام شده است، از جمله سلاح های بیشتر، نقشه MP جدید، بازی رتبه بندی شده و حالت های بازی بیشتر آمده است.

زمان شروع مجدد فصل 1 Call of Duty

با در نظر گرفتن تعداد روزهای باقیمانده از فصل 1 Battle Pass، نقطه میانی باید حدود 17 ژانویه باشد. و اگر این به‌روزرسانی میان‌فصل از زمان‌های به‌روزرسانی گذشته Call of Duty پیروی کند، فصل 1 Reloaded می‌تواند حدود ساعت 9 صبح به وقت PT / 12 بعد از ظهر به وقت شرقی پخش شود. / ساعت 5:00 بعد از ظهر به وقت محلی

در حال پخش: Modern Warfare III و Warzone | تریلر پخش فصل 1

چه چیزی از فصل 1 Reloaded انتظار می رود

فصل اول MW3 با سه سلاح جدید در نبرد گذر راه اندازی شد، اما انتظار می رود آپدیت میان فصل دو سلاح دیگر را به مجموعه سلاح اضافه کند. مسلسل HRM-9 و مسلسل سبک TAQ Evolvere هر دو برای باز کردن چالش های درون بازی در دسترس خواهند بود.

پسران آمازون با بسته‌های Super Operator بیشتر و یک حالت زمان محدود به نام Supe'd Up به MW3 باز می‌گردند. علاوه بر این، به‌روزرسانی‌های میان‌فصل معمولاً شامل چالش‌های جدید برای تکمیل، بسته‌های فروشگاهی متعدد، تعادل سلاح و رفع اشکال می‌شوند.

نقشه راه فصل 1
نقشه راه فصل 1

منطقه جنگی

انتظار می‌رود که فصل 1 Reloaded چند ویژگی جدید را به بازی رویال ببرد، از جمله رویداد آشنای Weapon Case و چالش هسته‌ای Champion's Quest در سال گذشته. همچنین یک ویژگی کاملاً جدید به نام Covert Exfil وجود دارد که به طور ساده به عنوان ارائه یک گزینه جدید “exfil ثانویه” توصیف می شود.

MW3

فصل 1 Meat و Greece را به عنوان دو نقشه چندنفره کاملاً جدید اضافه کرد، اما نقشه سوم برای به‌روزرسانی میان فصل تأیید شد. ریو یک نقشه استاندارد 6v6 است که به عنوان “کوچک تا متوسط” توصیف شده است و در یک مرکز خرید مجلل در ریودوژانیرو تنظیم شده است.

سه حالت بازی جدید برای فصل 1 Reloaded اعلام شده است. این شامل حالت‌های کلاسیک Call of Duty Infected و Siege می‌شود. همچنین یک حالت Team Gunfight وجود دارد که یک نسخه بزرگ 6v6 از Gunfight است که روی نقشه های MP استاندارد پخش می شود.

بخوانید  جنا اورتگا می‌گوید، فصل دوم چهارشنبه نتفلیکس به ترس و وحشت تکیه خواهد کرد

بازی رتبه بندی شده به چند نفره می آید. درست مانند سال‌های گذشته، حالت Ranked Play در Modern Warfare 3 به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا با نقشه‌ها، حالت‌ها و قوانین مشابه با Call of Duty League رقابت کنند و این فرصت را برای صعود به بخش‌های مهارت و کسب جوایز منحصر به فرد زیبایی فراهم می‌کند.

جزئیات کمی برای حالت زامبی در دسترس است، اما فصل 1 Reloaded شامل یک رئیس جدید Warlord برای شکست دادن است. اگرچه اطلاعات اضافی تایید نشده است، اما ممکن است این حالت شامل چالش ها و به روز رسانی های بیشتری باشد.

در اخبار مرتبط، Modern Warfare 3 اخیراً یک بسته فروشگاهی میم اضافه کرده است که دستور بدنام Call of Duty را به‌سخره می‌گیرد «به‌روزرسانی نیاز به راه‌اندازی مجدد دارد».

تحریریه مجله بازی یک گیمر