CoD: Warzone و MW2 فصل پنجم تاریخ انتشار و جزئیات

فصل 5 Call of Duty: Modern Warfare 2 و Warzone 2 تقریباً نزدیک است و تاریخ انتشار آن در اوایل آگوست پیش بینی می شود. در اینجا همه چیزهایی که برای به روز رسانی بزرگ تاکنون اعلام شده است، به علاوه برخی از احتمالات درز فصل 5 وجود دارد.

زمان شروع فصل 5 Call of Duty

بسته به تعداد روزهای باقی مانده از نبرد پاس، فصل 5 باید در روز چهارشنبه، 2 آگوست یا حدوداً برسد. این تازه‌سازی‌های فصلی معمولاً در حوالی ساعت 9 صبح PT / 12 بعد از ظهر به وقت شرقی / 5 بعد از ظهر به وقت محلی پخش می‌شوند.

Lecture en cours: COD Modern Warfare II et Warzone x The Boys [NSFW Trailer]

از فصل 5 چه انتظاری داریم

یک فصل کاملاً جدید از Call of Duty معمولاً شامل یک پاس نبرد 100 درجه ای جدید برای ارتقاء سطح و باز کردن سلاح ها و لوازم آرایشی بیشتر است. Season Pass معمولا حاوی حداقل یک اپراتور و دو اسلحه DLC است.

رویدادهای ویژه جدید نیز محتمل است، با هر یک از فصول اخیر که شامل نوعی رویدادهای چالشی استتار فصلی است. و در حالی که کراس اوور ابرقهرمانی فصل 4 با The Boys ممکن است سخت باشد، حساب توییتر Call of Duty طعنه زد که یک رویداد حکایتی “تدوین شده”. برای فصل 5 برنامه ریزی شده است که به نظر می رسد رونمایی رسمی Call of Duty 2023 باشد.

همچنین، به‌روزرسانی‌های فصلی بزرگ معمولاً شامل تعادل سلاح و رفع اشکال در همه حالت‌ها می‌شود.

منطقه جنگی

فصل 4 نقشه جدید Vondel را برای Warzone معرفی کرد، بنابراین بعید است نقشه جدیدی برای فصل آخر Modern Warfare 2 برنامه ریزی شود. بر اساس اطلاعات فاش شده از Call of Duty Data Miner HeyImAlaix توییتر پیشنهاد می کند که رویداد افشای Call of Duty 2023 در نقشه Al Mazrah منطقه Warzone به عنوان بخشی از DMZ برگزار می شود. فاش‌ها همچنین شامل فاش می‌شوند که رویداد و خط داستانی فصل 5 می‌تواند مربوط به Shadow Company باشد، و دیتامینر پیشنهاد می‌کند که رهبر سابق Shadow Company فیلیپ گریوز از کمپین Modern Warfare 2 به عنوان یک اپراتور قابل بازی با مجموعه ای از سلاح بازخواهد گشت، اما تصاویر لو رفته از توییتر حذف شده اند.

بخوانید  تریلر بازی Redfall بر داستان و شخصیت‌های منفی تمرکز دارد

جنگ مدرن 2

بازی چند نفره Modern Warfare 2 احتمالاً شامل نقشه ها و حالت های بیشتری در فصل 5 می شود، اما هیچ جزئیاتی در مورد به روز رسانی بزرگ مشخص نیست. آخرین قسمت Raid در فصل 4 Reloaded به پایان رسید و ما راهنمای کاملی برای تکمیل داستان پس از عرضه داریم. مشخص نیست که آیا به‌روزرسانی‌های حالت Co-op Spec-Ops یا سایر قسمت‌های Raid مانند برای تکمیل در این فصل نهایی وجود خواهد داشت یا خیر.

برای کسانی که هنوز نیاز به باز کردن آخرین سلاح DLC دارند، ما یک راهنمای کامل برای باز کردن قفل فصل 4 Reloaded MX Guardian Shotgun داریم. اخیراً، در ۲۵ ژوئیه، به‌روزرسانی‌ای منتشر شد تا سلاح‌های قدرتمند در Warzone و Modern Warfare 2، از جمله Akimbo Snakeshot Basilisk را از بین ببرد.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.