CoD: Warzone به زودی این نقشه را حذف خواهد کرد و هفته گذشته به شما فرصت بازی می دهد

Raven Software، توسعه دهنده Call of Duty: Warzone اعلام کرده است که یکی از نقشه های Resurgence بازی Battle Royale به زودی هفته آخر خود را در بازی خواهد دید.

در یک پست رسانه اجتماعی، Raven Software فاش کرد که جزیره آشیکا Warzone هفته گذشته یکی از بازیکنان را در طول بازی Modern Warfare 3 دریافت خواهد کرد. توسعه دهنده تصمیم برای حذف نقشه را با این جمله توضیح می دهد: “این بخشی از تلاش های مداوم ما برای ارائه است. بازیکنانی با یک لیست پخش تکراری و متمرکز که بهترین تجربه بازیکن را ارائه می‌کند، و اینکه «تمرکز روی ترکیب‌های دیگر حالت‌های نقشه برای به‌روزرسانی‌های آینده از فهرست پخش خواهد بود».

در حال پخش: Modern Warfare III و Warzone – تریلر رسمی پخش فصل 4

جزیره آشیکا در ابتدا در فوریه 2023 به عنوان بخشی از Warzone 2 در Modern Warfare 2 معرفی شد و اکنون در هفته 23 می، آخرین فرصت برای لذت بردن از نقشه به بازیکنان داده شده است.

به این ترتیب Urzikstan Warzone به عنوان نقشه بزرگ استاندارد بازی باقی می ماند و Vondel، Rebirth Island، و Fortune's Keep برای حالت های Resurgence نقشه کوچک در چرخش باقی می مانند. بیانیه Raven Software نشان می‌دهد که نقشه در حال چرخش برای Modern Warfare 3 است، اما این امید را به وجود می‌آورد که نقشه در آینده بازگردد، زیرا Rebirth Island و Fortune's Keep هر دو اخیراً از Warzone 1 بازگشته‌اند.

فصل 4 Warzone قرار است در 29 می منتشر شود، و در اینجا تمام نکات برجسته اعلام شده برای به روز رسانی بزرگ، از جمله بازگشت یک تفنگ نمادین، همکاری Gundam و یک رمز و راز DNA وجود دارد.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر