CoD: Modern Warfare 3 پوست “Evil Groot” را تا رفع مشکلات دید غیرفعال می کندSledgehammer Games اعلام کرده است که قصد دارد به طور موقت یکی از مشکل‌سازترین پوسته‌های Operator را از Call of Duty: Modern Warfare 3 حذف کند، زیرا مشکلات دید پوست باید حل شود.

توسعه دهنده Call of Duty یک Reddit AMA برای Modern Warfare 3، و یک سوال متداول از بازیکنان در مورد مشکلات دید مداوم در مورد پوست اپراتور Gaia “Evil Groot” بود که از Modern Warfare 2 منتقل شده بود.

در حال پخش: بررسی Modern Warfare 3 MP و Zombies

پوسته گایا متعلق به Battle Pass فصل 6 Modern Warfare 2 است و قبلاً به‌روزرسانی برای کمک به بهبود دید در MW2 و Warzone دریافت کرده است، اما شفافیت این شخصیت درخت‌شکل باعث می‌شود هنوز به سختی بتوان آن را در Modern Warfare 3 مشاهده کرد.

با توجه به این مشکلات دید، Sledgehammer Games اعلام کرده است که تنظیماتی برای اصلاح نسخه های استاندارد و بلک سل این پوسته نبرد پاس انجام می شود. گفت: «در به‌روزرسانی آینده بازی، ما این آیتم را تا زمانی که تغییرات برای همه بازیکنان منتشر شود غیرفعال خواهیم کرد.» توسعه دهنده در پاسخ گفت.

در دیگر اخبار Modern Warfare 3، توسعه‌دهنده به‌روزرسانی‌هایی را برای حالت چندنفره، از جمله تغییرات تخم‌گذاری و افزودن نوار استقامت، اعلام کرد. بازیکنان همچنین می‌توانند این آخر هفته با رویداد Modern Warfare 3 double XP که از 22 نوامبر شروع می‌شود، سریع‌تر به مرحله بالاتر بروند.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد دریافت کند.

Semi dedicated hosting.