CoD: Modern Warfare 2 و Warzone 2 – راهنمای رویدادهای Camouflage Reloaded Season 3

اگر به دنبال ساخت سلاح های قدرتمندی هستید که می خواهید امتحان کنید، در اینجا تعدادی از بهترین لودآوت ها را برای Warzone 2 Season 3 و همچنین Modern Warfare 2 پیشنهاد می کنیم.

تمام 10 چالش را کامل کنید تا یک سلاح طلایی دیگر به دست آورید، که یک کاموی جهانی برای همه سلاح ها است. همچنین برای تکمیل رویداد، یک طلسم اسلحه “Trophy Hunt Reloaded” بدست خواهید آورد.

نکات کلی

تفنگ های تک تیرانداز باید حداقل 38 متر فاصله داشته باشند، در حالی که تفنگ های تک تیرانداز باید 50 متر فاصله داشته باشند تا به عنوان یک شلیک از راه دور محسوب شوند. ساده ترین راه برای اندازه گیری فاصله این است که تک تیرانداز یا تفنگ تک تیرانداز مورد نظر خود را با لوازم جانبی اپتیک XTEN Angel-40 جفت کنید. این اپتیک فاصله تا اهداف شما را نشان می دهد تا مطمئن شود که شات لانگ مورد نیاز را دریافت می کنید.

این یک رویداد با زمان محدود با 10 چالش استتار ویژه کلاس است. برای هر چالش کلاس اسلحه ای که انجام می دهید، اسلحه Dark Bones را به دست خواهید آورد تا از آن بر روی تمام سلاح های آن کلاس خاص استفاده کنید. می‌توانید چالش‌ها را به صورت چندنفره یا بتل رویال تکمیل کنید، اما می‌خواهید همه آنها را با دو جایزه پاداش تکمیل کنید.

پیش نمایش استتار Dark Bones
پیش نمایش استتار Dark Bones
  • تفنگ های تهاجمی: 250 قتل اپراتور را دریافت کنید
  • تفنگ های جنگی: دریافت 30 قتل هدشات اپراتور
  • SMGs: 3 قتل عامل را بدون مرگ 30 بار دریافت کنید
  • تفنگ های ساچمه ای: دریافت 30 قتل اپراتور Hipfire
  • LMG: دریافت 50 کشتن اپراتور در حین نصب
  • تفنگ های تک تیرانداز: دریافت 25 قتل بلندمدت اپراتور
  • تفنگ های تک تیرانداز: دریافت 30 قتل بلندمدت اپراتور
  • بازوهای جانبی: 50 قتل اپراتور را دریافت کنید
  • پرتاب کننده: 40 قتل اپراتور را دریافت کنید
  • غوغا: 30 قتل اپراتور را از پشت دریافت کنید
بخوانید  انتشار تریلر جدید گیم پلی Space Marine 2

فصل 3 Reloaded در Call of Duty: Modern Warfare 2 و Warzone 2 پخش می‌شود. علاوه بر محتوای معمولی فصلی، به‌روزرسانی میان‌فصل شامل یک رویداد چالشی جدید نیز می‌شود. در اینجا نحوه باز کردن قفل تمام جوایز جدید آورده شده است.

چالش استتار

شما می خواهید نقشه و حالت خود را عاقلانه برای این موارد انتخاب کنید. چالش‌های کشتن اپراتور ساده با لیست‌های پخش نقشه کوچک در چند نفره بهترین کار را انجام دهید. چالش های طولانی مدت کمی تلاش بیشتری می طلبد و احتمالاً یک لیست پخش نقشه معمولی یا جنگ زمینی می خواهید. به یاد داشته باشید که حریفان هوش مصنوعی در حالت Invasion جزء پیشرفت شما محسوب نمی شوند.

مشاوره بلند مدت

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

خود را به امتیازات مفید و کشمکش‌ها مجهز کنید. دنبال دنباله ها و مزایایی بروید که اطلاعات بیشتری به شما می دهد. هر دو توالی UAV و Perk Tracker برای مکان یابی سریعتر حریفان مفید هستند. Overkill یکی دیگر از انتخاب‌های سودآور است، زیرا به شما امکان می‌دهد دو سلاح اصلی کلاس سفارشی خود را تجهیز کنید. این بدان معناست که شما می توانید یک تفنگ تک تیرانداز را برای درگیری های دوربرد تجهیز کنید، اما همچنین می توانید روی چالش مسلسل خود در نبرد نزدیک کار کنید.