CoD: Modern Warfare 2 – نقشه راه فصل 4 جزئیات هفت نقشه، حمله نهایی، و بیشتر

جوایز بازی با رتبه چند نفره

  • 5 برد: برچسب سلاح مدعی فصل 04
  • 10 برد: Pro-Issue Re-Issue Weapon Planet Vaznev-9k
  • 25 برد: لطفا طلسم سلاح را بچرخانید
  • 50 برد: برگردان سلاح بزرگ را قفل کنید
  • 75 Wins: MWII Ranked Game Season 04 Loading Screen
  • 100 برد: MWII فصل 04 استتار سلاح کهنه کار

به‌علاوه، فصل جدید Modern Warfare 2 به معنای سطوح پرستیژ بیشتر، چالش‌های فصلی جدید، تعادل سلاح و رفع اشکال است.

بعداً در فصل، Modern Warfare 2 سلاح غوغا Tonfa و یک شاتگان جدید را اضافه خواهد کرد و هر دو برای باز کردن قفل از طریق چالش های درون بازی یا خرید یک بسته فروشگاهی در دسترس خواهند بود.

پیش از این، 10v10 یک حالت بازی با زمان محدود بود، اما Infinity Ward در توییتر اعلام کرد این 10v10 باقی می ماند و به عنوان یک گزینه در منوی پخش سریع فصل 4 اضافه می شود.برخی از حالت های بدون اسپاون Modern Warfare 2 نیز لیست های پخش بزرگتری دریافت خواهند کرد. فصل 4 انواع 12 در 12 حالت های جستجو و نابودی و نجات زندانی را معرفی می کند. گزینه های استاندارد 6v6 همچنان در دسترس خواهند بود، اما یک لیست پخش اختصاصی برای آن حالت های 12v12 وجود خواهد داشت.

چند کارت می آید

در حالی که قبلاً گزارش شده بود که Modern Warfare 2 هر فصل یک قسمت Raid جدید دریافت می کند، Activision اعلام کرده است که فصل 4 شامل قسمت پایانی می شود. Activision می‌گوید: «قبلاً گروه سه‌گانه خود را برای پایان هیجان‌انگیز سری Raid آماده کنید [REDACTED]در حالی که این موضوع با روایت ادامه دار Modern Warfare 2 پس از عرضه مرتبط خواهد بود، اما این خبر می تواند نشان دهد که ممکن است یک رویداد یا قسمت جدید Raid مانند در فصل پنجم و آخر در راه باشد تا اعلام کند با انتشار جدید Call در سال 2023 چه اتفاقی خواهد افتاد. وظیفه

بخوانید  نقد و بررسی فیلم مروارید کابوس مشهور!

جوایز فصل جدید رتبه بندی شده

مطمئن شوید که همه چیزهایی که برای آپدیت فصل چهارم Warzone 2 اعلام شده است، از جمله نقشه جدید Vondel، تغییرات عمده در DMZ و موارد دیگر را بررسی کنید.

بازی چند نفره شش نقشه در هنگام راه اندازی اضافه می کند. این شامل بازگشت نقشه Showdown اصلی از Call of Duty 4: Modern Warfare است، Kunstenaar یک نقشه استاندارد جدید است، Mercado و Penthouse نقشه های جدید Gunfight خواهند بود، و Mawizeh Marshlands و Ahkdar Village از Al Mazrah نیز به نقشه های جنگی تبدیل خواهند شد. برای حالت های زمینی جنگ.

بازی Call of Duty 4: Modern Warfare بازمی گردد
بازی Call of Duty 4: Modern Warfare بازمی گردد

فصل 4 چهار سلاح را به بازی معرفی می کند.Battle Pass شامل Tempus Razorback Assault Rifle و ISO 45 Submachine Gun است و هر دو سلاح را می توان در Tiers رایگان باز کرد.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.موضوع فصل 4 نقشه جدید Vondel Warzone 2 است و رویداد Assault on Vondel از 14 ژوئن تا 7 ژوئیه برگزار خواهد شد. این یک رویداد اجتماعی جدید است که به بازیکنان اجازه می‌دهد در چالش‌هایی شرکت کنند که مدال‌هایی را برای جوایز شخصی و همچنین جوایز باز کردن قفل انجمن اهدا می‌کند. جوایز انجمن شامل سلاح سرد فصل 4 تونفا می شود.

انواع حالت بازی بیشتر

فصل جدیدی از مسابقات رتبه‌بندی‌شده به حالت رقابتی Modern Warfare 2 می‌آید. علاوه بر به‌روزرسانی رتبه‌بندی، بازیکنان می‌توانند مجموعه جدیدی از جوایز چند نفره را نیز کسب کنند.

اکتیویژن نقشه راه کامل Modern Warfare 2 Season 4 را که در 14 ژوئن عرضه می شود، رونمایی کرده است. محتوای چندنفره جدید شامل یک نبرد پاس کاملاً جدید، چندین نقشه جدید، یک رویداد اجتماعی و آخرین Raids داستانی Modern Warfare 2 است.

سلاح ها و اپراتور جدید

این فصل همچنین شامل پنج اپراتور دیگر می‌شود، از جمله بازگشت نیکتو از جنگ مدرن 2019. نیکتو اپراتور Battle Pass است، در حالی که Ana Vega، Izanami و Butch در بسته‌هایی در دسترس خواهند بود. یکی دیگر از بلک‌سل‌های نبرد ممتاز نیز معرفی شده است و اپراتور جدید موجود در آن Io نام دارد.

نقشه راه فصل 4
نقشه راه فصل 4

حمله به رویداد Vondel

آلبوم عکس

علاوه بر این، یک نقشه پایه استاندارد دیگر برای اواسط فصل برنامه ریزی شده است. Vondel Waterfront نقشه ای خواهد بود که خانه های شناور را در یک اسکله نشان می دهد.

حمله نهایی