CoD: Modern Warfare 2 لو رفتن سه شخصیت محبوب را در فصل 3 پیشنهاد می کند

افشاگر Call of Duty معروف به Task Force 141 Leaks توییتی ادعا کرد که متغیرهایی برای سه اپراتور با آپدیت فصل دوم Reloaded اضافه شده است که این اپراتورها آلخاندرو وارگاس، والریا گارزا و الکس کلر هستند. داده کاوی ظاهرا کشف شده است خطوط صوتی و بارگیری تصویر صفحه نمایش برای سه اپراتور

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.افشا کردن: الکس کلر که یکی از قهرمانان اصلی Modern Warfare 2019 بود، با قسمت Raid Season 2 دوباره وارد روایت پس از عرضه Modern Warfare 2 شد، بنابراین دیدن او نیز مناسب است تا پوست اپراتور.

مشخص نیست که آیا این اپراتورها ممکن است ظاهر شوند یا نه، زیرا همه نشت‌ها باید با کمی نمک در نظر گرفته شوند. اگر درست باشد، این پوسته ها ممکن است در فصل 3 یا آپدیت های بعدی منتشر شوند.

در حالی که شخصیت‌های کاملاً جدید، بازی‌های به یاد ماندنی الخاندرو و والریا در کمپین Modern Warfare 2 هر دو را به محبوبیت اولیه طرفداران تبدیل کرد، بنابراین احتمالاً فقط زمان زیادی بود که شخصیت‌های بسیار درخواستی فقط به عنوان پوسته‌های Operator قابل بازی وارد شوند.

فصل 2 Reloaded در 15 مارس در Call of Duty: Modern Warfare 2 و Warzone 2 پخش شد و اکنون داده‌کاوی‌کنندگان در حال جستجو در فایل‌های بازی هستند تا سرنخ‌هایی را در مورد آنچه در به‌روزرسانی‌های آینده ارائه می‌شود. به روز کنند. برخی از افشاگران پیشنهاد می کنند که در نهایت چند شخصیت بسیار درخواستی به عنوان اپراتورهای قابل بازی برای فصل 3 یا بعد از آن معرفی خواهند شد.

بخوانید  تأیید ساخت بازی Silent Hill 2 Remake توسط کارگردان فیلم سایلنت هیل

تاکنون اکتیویژن رسما اعلام کرده است که بسته اپراتور TMNT Shredder در تاریخ 21 مارس برای Modern Warfare 2 و Warzone 2 عرضه خواهد شد. Pack Shredder با سه طرح اسلحه بر اساس سلاح های Battle Pass جدید Season 2 عرضه می شود. سایر اقلام آرایشی شامل وینیل اسلحه، پوست خودرو و جذابیت سلاح است.

تحریریه مجله بازی یک گیمر