CoD: Modern Warfare 2 – جزئیات نقشه راه فصل 3 نقشه شب، تیراندازی و حمله جدید

بعداً در فصل، Alboran Hatchery به عنوان یک نقشه استاندارد 6v6 وارد خواهد شد. این نقشه هیچ توضیحی نداشت و یک نقشه اصلی بدون نام اضافی نیز برای به‌روزرسانی میان فصل منتشر شد.

در حالی که Cranked و Gunfight به زودی عرضه خواهند شد، GW Infected برای اواخر فصل در نظر گرفته شده است. این حالت چند نفره Infected Call of Duty خواهد بود که در بزرگترین نقشه‌های Ground War بازی می‌شود.

لطفاً از یک مرورگر سازگار با ویدیوی html5 برای تماشای فیلم استفاده کنید.

با کلیک بر روی “ورود” با شرایط GameSpot موافقت می کنید

شرایط استفاده و
سیاست حفظ حریم خصوصی

برای نقشه های استاندارد 6v6، راه اندازی فصل 3 شامل نقشه Pelayo Lighthouse است که اخیراً فاش شده است، که یک نقشه شبانه طوفانی با محیط فانوس دریایی جزیره است. Black Gold یک نقشه عینک دید در شب است که عملکرد چندنفره NVG را از Modern Warfare 2019 باز می گرداند. تنظیم طلای سیاه در نقطه مورد علاقه Rohan Oil در Al Mazrah انجام می شود و نقشه در هنگام راه اندازی گنجانده می شود.

بخوانید  تصویر GPU کارت گرافیک RTX 4060 Ti ارسال شد
در ادامه فصل، Modern Warfare 2 دو تفنگ دستی جدید اضافه خواهد کرد. وبلاگ اکتیویژن نامی از آنها نمی‌برد، اما هر دو کاملاً خودکار با نقش‌های کاملاً متفاوت توصیف شده‌اند. اینها را می‌توان از طریق چالش‌های درون بازی یا با خرید بسته‌ها از فروشگاه باز کرد.

در حال پخش: COD: Modern Warfare II و Warzone 2.0 | فصل 03 – تریلر آلخاندرو در مقابل والریا

آیا می خواهید این تنظیم را برای همه دستگاه های شما به خاطر بسپاریم؟

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

فصل جدید یعنی یک قسمت جدید Raid. این حملات اپیزودیک برای این بازیکنان، داستان Modern Warfare 2 را با ترکیبی از اهداف مخفیانه، اکشن و حل پازل ادامه می‌دهد. قسمت 3 تا اواخر فصل عرضه نخواهد شد، اما قسمت 1: Atomgrad و Episode 2 هنوز برای کسانی که به دنبال داستان هستند و قفل پاداش های پوست شخصیت را باز می کنند در دسترس هستند.

اکتیویژن نقشه راه کامل فصل سوم Modern Warfare 2 را که در 12 آوریل عرضه خواهد شد، رونمایی کرده است. محتوای چند نفره جدید شامل یک پاس نبرد کاملاً جدید، Gunfight و بازگشت تک تیرانداز مداخله است. در اینجا همه چیزهایی است که باید در مورد آپدیت فصل سوم Modern Warfare 2 بدانید.

سلاح ها و اپراتور جدید

برای تماشای فیلم ها به یک مرورگر سازگار با جاوا اسکریپت نیاز دارید.

برای نقشه‌های Gunfight، این عمدتاً مکان‌های آشنا را در یک عرصه کوچکتر ۲v۲ برای Gunfight کوچک‌تر می‌کند. چهار نقشه به صورت چرخشی برای فصل 3 عبارتند از: حمل و نقل، نمایشگاه، کوچه و سایت سیاه، که همچنین گولاگ جدید برای فصل 3 Warzone 2 است.

محتوای جدید تعاونی

مطمئن شوید که همه چیزهایی که برای آپدیت فصل 3 Warzone 2 اعلام شده است، از جمله حالت رتبه بندی، غارت و تغییرات عمده در DMZ را بررسی کنید.

بخوانید  با وجود آنچه نتایج گوگل می گوید، Starfield نسخه بتا ندارد

فصل 3 همچنین یک نسخه ارتقا یافته از Battle Pass Bundle را اضافه می کند. پاس استاندارد همچنان با 1100 دلار CoD Points (10 دلار) در دسترس خواهد بود، اما Blackcell یک بسته گران قیمت 30 دلاری با ارزش بیش از 7000 امتیاز CoD است. شما می توانید تمام جزئیات مربوط به بسته Blackcell را در اینجا بیابید.

حالت های جدید

فصل 3 چهار اسلحه را به بازی معرفی می کند. پاس نبرد شامل تفنگ تک تیرانداز نمادین Intervention است که به عنوان تک تیرانداز FJX Imperium تغییر نام یافته و تفنگ نبرد Cronen Squall.