CoD: Modern Warfare 2 – بهترین بارگیری ها برای بازی رتبه بندی شده

پیروی از این راهنما باید بهترین سلاح ها و امتیازات نامحدود را در بازی های رتبه بندی شده به شما ارائه دهد. برای بارگذاری‌های پیشنهادی در Warzone 2، حتماً بارگذاری‌های پیشنهادی ما برای Battle Royale و DMZ را بررسی کنید. اگر به دنبال یک چالش بزرگتر بتل رویال هستید، راهنمای ما را در مورد چگونگی به دست آوردن یک بمب هسته ای تاکتیکی در Warzone 2 بررسی کنید.

توجه داشته باشید: محدودیت‌های بازی رتبه‌بندی شده در معرض تغییر هستند زیرا ممکن است تغییرات بعدی در اواسط فصل برای لیگ Call of Duty رخ دهد.

TAQ-56 متعلق به Modern Warfare 2 تفنگ تهاجمی مورد استفاده در Call of Duty League است و یک سلاح بسیار قدرتمند با ضمیمه های مناسب روی آن است. ضمیمه های توصیه شده برای TAQ-56 همان مواردی است که توسط Octane of the LA Thieves استفاده شده است. برخی از حرفه‌ای‌ها TV Xline Pro را با TV Cardinal Stock معامله می‌کنند. TV Xline Pro کمی بیشتر به سرعت پایین‌بینی کمک می‌کند، اما با خیال راحت هر دو استوک را امتحان کنید تا ببینید کدام یک برای شما بهتر است.

پیوست های توصیه شده TAQ-56:

 • بشکه: 17.5 اینچ Tundra Pro بشکه
 • سهام: TV Xline Pro
 • دستگیره عقب: دمو Cleanshot Grip
 • مهمات: 5.56 سرعت بالا
 • زیر بشکه: FSS Sharkfin 90

بارگذاری بازی با رتبه بندی Vaznev-9k

مسلسل Vaznev-9k
مسلسل Vaznev-9k

دو امتیاز پایه موقعیتی هستند، اما شما باید Double Time، Battle Hardened یا Bomb Squad را بخواهید. Battle Hardened و Bomb Squad برای حالت‌های هاردپوینت و کنترل اسپون توصیه می‌شوند، در حالی که Double Time بیشتر برای جستجو و نابودی انتخاب می‌شود. Fast Hands امتیاز پاداشی است که توسط حرفه ای ها استفاده می شود.

بازی رتبه‌بندی شده دارای گیم‌پلی ۴ به ۴ Hardpoint، Control و Search and Destroy است. سلاح اولیه ای که تصمیم می گیرید برای بازی رتبه بندی شده تجهیز کنید با نقشی که ترجیح می دهید بازی کنید تعیین می شود. اگر به دنبال حفظ یک خط در نقش قاتل هستید، تفنگ تهاجمی TAQ-56 بهترین انتخاب است، در حالی که برای اقدامات نزدیک در نزدیکی هدف به مسلسل Vaznev-9k نیاز دارید.

در حال بارگیری بازی دارای رتبه TAQ-56

تفنگ تهاجمی TAQ-56
تفنگ تهاجمی TAQ-56

بسته به نقشه، حالت و سبک بازی، بازیکنان حرفه‌ای تپانچه X12 یا سلاح سرد با چاقو را مجهز می‌کنند. حرفه‌ای‌ها اغلب برای تحرک بهتر در حین بازی شدید، چاقو را تغییر می‌دهند، در حالی که بازیکنانی که از تفنگ تهاجمی یا تک‌تیرانداز استفاده می‌کنند ممکن است ترجیح دهند در صورت نیاز به شارژ مجدد تپانچه، تپانچه را در اختیار داشته باشند.

در حال بارگیری بازی دارای رتبه X12

تپانچه X12
تپانچه X12

MCPR-300 کمی سنگین تر از LA-B 330 است، اما لوازم جانبی توصیه شده به سرعت و تحرک در آن لحظات شدید جستجو و تخریب کمک می کند.

لوازم جانبی توصیه شده MCPR-300:

 • موجودی: انبار کالاهای FSS
 • دستگیره عقب: دستگیره یوزپلنگ کرونن
 • مجله: مگ 5 شات
 • مهمات: 0.300 مگ با سرعت بالا

تجهیزات بازی دارای رتبه LA-B 330

تفنگ تک تیرانداز LA-B 330
تفنگ تک تیرانداز LA-B 330

LA-B 330 یک تک تیرانداز سریعتر و مناسب برای بازیکنان تهاجمی است که به دنبال شلیک سریع هستند. پیوست های توصیه شده به افزایش دامنه آسیب، سرعت گلوله و سرعت این تفنگ تک تیرانداز کمک می کند.

لوازم جانبی توصیه شده LA-B 330:

 • بشکه: بشکه 23.5 اینچی فلوت R-67
 • موجودی: پد افزودنی استوک ZLR T70
 • فروشگاه: خرید FSS ST87
 • مهمات: 0.300 مگ با سرعت بالا

بهترین سلاح ثانویه برای بازی رتبه بندی شده

Call of Duty: Modern Warfare 2 Season 2 حالت جدید Competitive Ranked Play را اضافه کرد. بازی رتبه‌بندی‌شده از قوانین رسمی، نقشه‌ها و حالت‌های بازی Call of Duty League 2023 پیروی می‌کند، به این معنی که این حالت رقابتی شامل محدودیت‌های امتیاز، سلاح و پیوست زیادی است. در اینجا، ما شما را با راه‌اندازی بهترین بارگیری‌های موجود برای استفاده در بازی رتبه‌بندی شده راهنمایی می‌کنیم.

بهترین سلاح اصلی برای بازی رتبه بندی شده

Vaznev-9k مسلسل دستی است که توسط حرفه ای ها استفاده می شود. همه بازیکنان حرفه‌ای SMG دقیقاً از پیوست‌های یکسان استفاده نمی‌کنند، اما در اینجا بارگیری توصیه شده توسط بازیکنان برتر مانند Simp از Atlanta FaZe و Shotzzy از OpTic Texas است.

پیوست های پیشنهادی Vaznev-9k:

 • پوزه: آونگ بروئن
 • سهام: Otrezat Stock
 • دسته عقب: True-Tac Grip
 • زیر بشکه: FSS Sharkfin 90

در حال بارگیری بازی دارای رتبه MCPR-300

تفنگ تک تیرانداز MCPR-300
تفنگ تک تیرانداز MCPR-300

امتیازات نهایی Modern Warfare 2 در اینجا محدود است. این کار شما را با دو امتیاز پایه و یک امتیاز جایزه می‌گذارد.

X12 تنها اسلحه ثانویه مورد استفاده است زیرا سریعترین اسلحه در بازی است. پیوست های توصیه شده استفاده از این ثانویه را سریعتر می کند.

پیوست های X12 توصیه شده:

 • بشکه: XRK LUC-9
 • دسته عقب: Cronen Lima-6
 • اکشن ماشه: XRK Lighting Fire

تجهیزات بازی طبقه بندی شده

برای تجهیزات بدون محدودیت، می توانید بین نارنجک شکسته و سمتکس برای کشنده یکی را انتخاب کنید. Frag ها معمولا برای جستجو و تخریب استفاده می شوند، در حالی که semtexe ها اغلب برای حالت های Control و Hardpoint respawn انتخاب می شوند. تنها تجهیزات تاکتیکی موجود نارنجک شوکر است.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

تیراندازی همیشه در لیگ Call of Duty مجاز نیست، اما برای فصل 2023 ممنوع نیست. محدودیت اسلحه های تک تیرانداز این است که فقط می توان از یک تفنگ در حین جستجو و نابود کردن استفاده کرد و حرفه ای ها توافق کرده اند که از هیچ وسیله ای استفاده نکنند. آی تی. خوشبختانه، بازی رتبه‌بندی شده به شما امکان می‌دهد پیوست‌ها را به تک تیرانداز خود مجهز کنید. گیمرهای حرفه ای بر اساس بهترین گزینه تقسیم می شوند، بنابراین بین MCPR-300 یا LA-B 330 یکی را انتخاب می کنند.

برای تسطیح زمین، می توانید بین یک سکوت مرده و یک سیستم تروفی یکی را انتخاب کنید. معمولاً برای برخی از بازیکنان یک تیم خوب است که سیستم تروفی را اجرا کنند و برخی دیگر بسته به سبک بازی و نقش‌ها سکوت مرده داشته باشند. برای Search and Destroy، احتمالاً می‌خواهید بازیکنان بیشتری در آن لحظات غیرقابل تخمریزی یواشکی، سکوت مرده را اجرا کنند.

بهترین رتبه‌بندی امتیازات Play