CoD: حالت DMZ Warzone – نحوه کار بارگذاری سلاح


Warzone 2.0 در 16 نوامبر با حالت جدید DMZ Call of Duty عرضه می شود، اما بارگذاری سلاح در این حالت ماینینگ کمی متفاوت عمل می کند. در اینجا، همه چیزهایی را که باید در مورد سلاح‌های قاچاق DMZ، طرح‌های سفارشی و غیره بدانید، راهنمایی می‌کنیم.

چگونه DMZ و غارت کار می کنند

DMZ یک حالت سه‌گانه پرخطر در محیط PvPvE است، که در آن شما می‌توانید انتخاب کنید که چگونه بازی کنید، که شامل غارت آیتم‌ها و سلاح‌های با ارزش بالا و تکمیل اهداف جناحی است. شما هر چیزی را که غارت می کنید با یک exfil موفق نگه می دارید، اما این خطر ناشی از خطر عدم استخراج از ماموریت است، زیرا همه چیز موجودی خود را به جز یک نوع سلاح از دست خواهید داد.

انواع سلاح DMZ توضیح داده شده است

Warzone و قلعه DMZ
Warzone و قلعه DMZ

دسترسی به بارگذاری سلاح در DMZ متفاوت از بتل رویال است. دو نوع سلاح وجود دارد که در حالت DMZ استفاده خواهید کرد: قاچاق و طرح نقشه.

سلاح های قاچاق

سلاح‌های قاچاق سلاح‌هایی هستند که در مدت زمانی که در حالت DMZ هستید غارت می‌کنید. کالای قاچاق شامل تمام سلاح هایی است که از دشمنان به غنیمت گرفته شده یا روی نقشه از بین رفته اند. سلاح‌های قاچاقی که غارت می‌کنید را نمی‌توان در Gunsmith تغییر داد و دارای مجموعه‌ای از ارتقاء قفل شده است که از صفر تا پنج پیوست را شامل می‌شود. اگر قبل از استخراج بمیرید، این سلاح ها برای همیشه در DMZ گم می شوند.

سلاح‌های قاچاق را فقط می‌توان برای استفاده در DMZ جمع‌آوری کرد، اما استخراج با هر سلاح قاچاق، نسخه پایه را برای استفاده و سفارشی‌سازی در Multiplayer و Warzone 2.0 باز می‌کند. بنابراین اگر مالک Modern Warfare 2 نیستید، این یک راه عالی برای باز کردن قفل تمام سلاح‌ها برای بارگیری سفارشی در Warzone 2.0 و DMZ است.

نقشه های سلاح مطمئن

اگرچه سلاح های قاچاق غارت شده ممکن است همیشه پیوست های مورد نظر شما را نداشته باشند، می توان از Gunsmith برای ایجاد طرح سلاح های سفارشی خود در یک شکاف سلاح مطمئن استفاده کرد. نقشه های یک اسلات اسلحه تضمین شده پس از مرگ در حالت DMZ برای همیشه از بین نمی روند. با این حال، همیشه یک پنالتی وجود دارد. مردن در DMZ با یک طرح سفارشی، برنامه را برای مدتی غیرقابل دسترس می کند، که در پست وبلاگ Activision می گوید که جریمه ای “معمولاً چند ساعته” است. استخراج با پول نقد و اشیاء قیمتی به سرعت خنک شدن شکاف های اسلحه مطمئن کمک می کند.

شما فقط به یک اسلات اسلحه مطمئن در زمان راه اندازی دسترسی خواهید داشت، اما دومین و سومین اسلات اسلحه مطمئن را می توان با تکمیل اهداف و پیشروی در یکی از گروه های خاص DMZ باز کرد.

اکتیویژن همچنین می گوید که یک تفنگ تهاجمی M13B وجود دارد که می توان آن را به دست آورد. یک دشمن “تجدید یافته” را شکست دهید.

ویژگی Gunsmith برای Warzone 2.0 و DMZ با ویژگی اصلی سفارشی سازی Warzone متفاوت است. در اینجا همه چیزهایی است که باید در مورد Modern Warfare 2 و Warzone 2.0 Gunsmith 2.0 و سیستم پیشرفت سلاح بدانید. فصل 1 Modern Warfare 2 و Warzone 2.0 همچنین سیستم نبرد پاس را بازنگری کرده و آن را به نقشه بازگشایی چندبخشی تبدیل می کند.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.