CoD: به‌روزرسانی فصل سوم Warzone 2 و MW2 کوین دورانت، Warzone رتبه‌بندی شده و موارد دیگر را اضافه می‌کند

متأسفیم، اما شما نمی توانید به این محتوا دسترسی پیدا کنید!

لطفا تاریخ تولد خود را برای مشاهده این ویدیو وارد کنید

Gunfight همچنین نسخه 3v3 Faceoff را دریافت می کند که به صورت 3v3 پخش می شود و به بازیکنان امکان می دهد از بارگذاری های سفارشی خود در نقشه های Gunfight کوچک استفاده کنند.

The Throwing Star Death Throwing Gear از فصل 2 منتقل شده است و سرانجام این چرخ دنده در فصل 3 Reloaded در دسترس خواهد بود و برای باز کردن قفل با یک چالش درون بازی در دسترس خواهد بود.

فرمت فایل این ویدیو نامعتبر است.

DMZ نیز مانند بتل رویال، ایستگاه خرید قابل نصب را دریافت می کند تا خرید آیتم ها را در طول بازی آسان تر کند.

جنگ مدرن 2

لطفاً از یک مرورگر سازگار با ویدیوی html5 برای تماشای فیلم استفاده کنید.

برای بازی چند نفره، Alboran Hatchery یک نقشه استاندارد جدید 6v6 است که به عنوان یک مکان در مجموعه ای از انبارها در نزدیکی توربین های بادی توصیف می شود.

نقشه چند نفره Alboran Hatchery
نقشه چند نفره Alboran Hatchery

جدید از اکتیویژن پست وبلاگ فاش می کند که Modern Warfare 2 و به روز رسانی Reloaded فصل 3 Warzone 2 در 10 می ارائه می شود و نقشه چند نفره جدید، ویژگی های جدید برای Battle Royale و حالت بازی رتبه بندی رقابتی Warzone 2 را به همراه خواهد داشت. در اینجا همه چیز برای آپدیت بزرگ میان فصل اعلام شده است.

بخوانید  بهترین اپلیکیشن ها برای بررسی آلودگی هوا

زمان شروع مجدد فصل 3 Call of Duty

بازیکنان همچنین می‌توانند انتظار یک Raid Episode کاملاً جدید را داشته باشند که روایت پس از عرضه Modern Warfare 2 را با مجموعه‌ای از اهداف مخفیانه، اکشن و حل پازل ادامه می‌دهد.

کوین دورانت و بسته‌های اپراتور دیگر در راهند

اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید!

تقریباً مانند فصل 2 Reloaded، به‌روزرسانی میان‌فصل فصل 3 شامل یک چالش استتار کاملاً جدید است. بازیکنان می توانند قفل دو کامو جدید و همچنین یک طلسم سلاح ویژه را باز کنند که نشان می دهد آنها این رویداد را به پایان رسانده اند.

منطقه جنگی 2

ویژگی های بیشتر برای بتل رویال

همانطور که قبلا اعلام شده بود، GW Infected حالتی است که برای نیمه دوم فصل برنامه ریزی شده است. این حالت چند نفره Infected Call of Duty خواهد بود که در بزرگترین نقشه‌های Ground War بازی می‌شود.

با کلیک بر روی “ورود” با شرایط GameSpot موافقت می کنید

شرایط استفاده و
سیاست حفظ حریم خصوصی

در حال پخش: COD: Modern Warfare II و Warzone 2.0 | فصل 03 – تریلر آلخاندرو در مقابل والریا

سلاح ها و رویدادهای جدید

برای تماشای فیلم ها به یک مرورگر سازگار با جاوا اسکریپت نیاز دارید.

بسته های دیگری نیز وجود دارد، از جمله یکی که به بازیکنان اجازه می دهد یک موش غول پیکر باشند و دیگری که صدای کلاسیک Modern Warfare 2 را از سال 2009 اضافه می کند.

فصل 3 Reloaded شامل دو سلاح جدید قابل باز شدن است. FTAC Siege یک مسلسل تمام اتوماتیک و GS Magna یک تپانچه تمام اتوماتیک کالیبر 50 با قابلیت حرکت آکیمبو است.

آیا می خواهید این تنظیم را برای همه دستگاه های شما به خاطر بسپاریم؟

بخوانید  اعلام نامزدهای جایزه گرمی برای بهترین موسیقی متن بازی اورجینال

مجتمع Koschei یک مکان جدید برای DMZ خواهد بود، که یک مجتمع پناهگاه زیرزمینی است که بازیکنان باید به تنهایی آن را کشف کنند. این وبلاگ اذیت می کند که ورودی های متعددی به این منطقه جدید وجود دارد. این یک منطقه تاریک است که به چراغ قوه نیاز دارد و عینک دید در شب قابل غارت است.

اندازه:

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

فصل 3 Reloaded برخی از ویژگی‌های آشنای Warzone 1 را اضافه می‌کند، از جمله Deployable Buy Station و Gulag Entry Kit. ایستگاه خرید قابل استقرار، خرید تجهیزات جدید را برای بازیکنان آسان‌تر می‌کند، بدون اینکه نیازی به جستجوی نزدیک‌ترین ایستگاه خرید روی نقشه باشد. کیت ورودی گولاگ مانند توکن Warzone 1 است که به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا شانس دیگری در گولاگ برای بازگشت به مسابقه پس از حذف دوم داشته باشند.

بخوانید  سونی قصد دارد 10 میلیون PS5 را در سه ماه آخر سال 2023 بفروشد

اکتیویژن اعلام کرده است که آپدیت فصل 3 Reloaded در تاریخ 10 می عرضه خواهد شد. این به‌روزرسانی‌ها معمولاً در حوالی ساعت 10 صبح PT / 13:00 به وقت شرقی / 6 بعدازظهر BST پخش می‌شوند.