CoD: بازیکنان Warzone 2 طبق گزارش‌ها با قطع و سایه‌بان ضربه می‌زنند تا تعداد مشخصی از کشتن‌ها را دریافت کنند.بازی Call of Duty’s battle royale سهم نسبتاً خوبی از اشکالات و اشکالات خود را داشت، از جمله بازیکنان نامرئی و مشکلات بافت شیطانی، اما اکنون بازیکنان Warzone 2 ادعا می‌کنند که یک باگ باعث حذف آنها از مسابقات به دلیل دریافت تعداد مشخصی از کشتارها شده است.

همانطور که قبلا توسط جیک لاکی در توییتر گزارش شده بودبرخی از بهترین بازیکنان حرفه‌ای Warzone 2 و استریمرها، کلیپ‌های خروج فوری از بازی را به طور خاص پس از دریافت دهمین کشتن خود در مسابقه به اشتراک می‌گذارند.

بازیکنان آسیب‌دیده همچنین ادعا می‌کنند که حساب‌هایشان پس از خروج از سیستم ممنوع می‌شود، به این معنی که از لابی‌های معمولی دور می‌شوند و به اجبار وارد کوچک‌ترین گروه مشکوک به تقلب‌های Warzone 2 می‌شوند. بازیکنانی که با shadowban ضربه می‌خورند، حسابشان توسط توسعه‌دهنده بررسی می‌شود تا از تقلب پاک شوند. یا یک تعلیق اضافی دریافت کنید.

از آنجایی که 10th kill مخرج مشترک است، بازیکنان ممکن است بخواهند پس از گرفتن 9 کشتن، ماشه را آزاد کنند و تا زمانی که مشکل حل نشود، از رفتن به آن بازی های high kill خودداری کنند. برخی از بازیکنان گزارش می دهند که 10th kill disconnect باگ قبلا برای آنها اتفاق افتاده است و پنج روز طول کشید تا حساب کاربری آنها حذف شود. این مشکل هنوز توسط توسعه‌دهنده تایید نشده است، اما بازیکنان می‌توانند وضعیت shadowban خود را بررسی کرده و درخواست تجدید نظر کنند. صفحه پشتیبانی اکتیویژن.

Call of Duty Season 2 دقیقاً برای Warzone 2 و Modern Warfare 2 نزدیک است، اما امیدواریم این مشکل قبل از به‌روزرسانی بزرگ برطرف شود. درز Warzone 2 همچنین نشان می‌دهد که نقشه‌ی احیای کوچک‌تری در حال آمدن به نبرد رویال است و مکان جدید احتمالاً با به‌روزرسانی فصل 2 می‌آید.

بخوانید  نقد و بررسی Prince Of Persia: The Lost Crown

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.تحریریه مجله بازی یک گیمر