Civilization 7 قبل از Summer Game Fest فاش شد

در حالی که تئوری رایج این بود که 2K Games بازی Borderlands 4 را در فستیوال بازی تابستانی معرفی می‌کند، اکنون به نظر می‌رسد که Sid Meier’s Civilization VII بزرگترین بازی معرفی شده توسط این شرکت در اواخر امروز باشد.

Insider Gaming اشاره کرد که یک بنر برای Civilization VII اوایل امروز به طور خلاصه در وب سایت 2K Games ظاهر شد. با این حال، در زمان این انتشار حذف شده است، اما در زیر قابل مشاهده است. این گزارش می افزاید که سازندگان محتوا و برخی از اعضای رسانه نیز از اطلاعیه ای در رابطه با عنوان مطلع هستند.

ماه گذشته، Summer Game Fest اعلام کرد که “تکرار بعدی” یک فرنچایز اصلی 2K در این رویداد که امروز در ساعت 14 PT / 5 بعد از ظهر به وقت محلی برگزار می شود، نمایش داده می شود. گمانه زنی های اصلی متمرکز بر Borderlands 4 یا BioShock احتمالی را نشان می دهد، اگرچه برخی اکنون از پیش بینی های Borderlands 4 عقب نشینی می کنند.

در اوایل سال 2023، Firaxis Games تایید کرد که یک بازی جدید Civilization در حال توسعه است. این اطلاعیه با اعلام تغییرات قابل توجه مدیریتی همراه بود، زیرا هدر هزن به عنوان سرپرست استودیو انتخاب شد. کارگردان XCOM 2 و Midnight Suns، Jake Solomon نیز در این زمان تیم را ترک کرد. چند ماه بعد، در می 2023، Firaxis با اخراج مواجه شد.

آخرین ورودی اصلی در فرنچایز نوبتی Civilization VI در سال 2016 بود. این بازی در طول سال ها پورت ها و DLC دریافت کرده است، با یک Leader Pass که 18 شخصیت تاریخی قدرتمند را در سال های 2022 و 2023 اضافه کرده است. برای اطلاعات بیشتر، بررسی Civilization VI GameSpot را بررسی کنید. . .

بخوانید  ثبت تاریخ اکران چند فیلم مارول در سال‌های ۲۰۲۵ و ۲۰۲۶ توسط دیزنی

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر