Cities: Skylines 2 نقشه محتوای بعدی فاش شد


در حالی که استودیو Colossal Order بر روی بهبود عملکرد و رفع اشکالات بازی Cities: Skylines 2 تمرکز داشت، انتشار بسته الحاقی بازی به تاخیر افتاد.

در همان زمان که استودیو Colossal Order برنامه انتشار محتوای آینده Cities: Skylines 2 را فاش کرد، اعلام کرد که انتشار بسته الحاقی بازی تا سال 2024 به تعویق افتاده است. این برنامه نشان می دهد که قسمت اول بسته الحاقی به نام Beach Properties Asset Pack در سه ماهه اول سال 2024 منتشر خواهد شد.

مارینا هالیکاینینمدیر عامل Colossal Order اعلام کرد که استودیو تصمیم گرفته است بسته الحاقی Cities: Skylines 2 را به تاخیر بیاندازد تا بر روی انتشار به روز رسانی ها برای بهبود عملکرد بازی تمرکز کند و توسعه مودها توسط ناشر را در اولویت قرار دهد. او اولویت های استودیو را مانند بهبود عملکرد بازی، رفع باگ ها و پشتیبانی از مود ها ذکر کرد.

Colossal Order در حال حاضر بر رفع اشکالات و بهبود عملکرد Cities: Skylines 2 متمرکز است

Marina Halikainen اعلام کرد که پس از رسیدن نسخه PC بازی Cities Skylines 2 به شرایط مورد نظر استودیو، Colossal Order بر روی انتشار نسخه کنسولی و انتشار بسته الحاقی تمرکز خواهد کرد.

پیش از این، Marina Halikainen اعلام کرده بود که اگرچه Colossal Order برای بهبود عملکرد بازی و رفع اشکال‌ها تلاش می‌کند، روند انتشار به‌روزرسانی‌ها کندتر پیش می‌رود. زیرا استودیو تصمیم گرفت به‌روزرسانی‌های بزرگ‌تری را با هدف رفع مشکلات بیشتر به جای انتشار سریع‌تر به‌روزرسانی‌های کوچکتر منتشر کند.

Cities Skylanes 2 نقشه محتوای بعدی شهرها: Skylines 2

بخوانید  تولید Deadpool 3 به دلیل اعتصاب اتحادیه بازیگران متوقف شد
Web hosting articles.