CD Projekt Red شایعات خرید سونی را رد می کند

اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید!

برای تماشای فیلم ها به یک مرورگر سازگار با جاوا اسکریپت نیاز دارید.

با کلیک بر روی “ورود” با شرایط GameSpot موافقت می کنید

شرایط استفاده و
سیاست حفظ حریم خصوصی

آیا می خواهید این تنظیم را برای همه دستگاه های شما به خاطر بسپاریم؟

فرمت فایل این ویدیو نامعتبر است.

در مورد CDPR، پروژه های زیادی در حال توسعه است. الحاق بعدی Cyberpunk 2077، Phantom Liberty، در جشنواره بازی تابستانی ظاهر خواهد شد، توسعه دنباله Cyberpunk 2077 آغاز شده است، و بازی Witcher Project Sirius اکنون با ادامه کار دارای “محیط جدیدی” است. سه گانه جدیدی از بازی های اصلی Witcher نیز در دست ساخت است و یک استودیوی شخص ثالث در حال کار بر روی یک بازی Witcher به نام Canis Majoris است.

متأسفیم، اما شما نمی توانید به این محتوا دسترسی پیدا کنید!

لطفا تاریخ تولد خود را برای مشاهده این ویدیو وارد کنید

Cyberpunk 2077 و CD Projekt توسعه دهنده The Witcher ادعاهایی مبنی بر خرید این بازی توسط سونی را رد کرده اند. در پاسخ به شایعاتی که لیز افشاکننده Destiny به صورت آنلاین به اشتراک گذاشته بود، آدام کیسینسکی، رئیس و مدیر عامل CD Projekt، آنها را ساقط کرد.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

بخوانید  Darkest Dungeon 2 Resolute Guide - چگونه استرس را برطرف می کند

لطفاً از یک مرورگر سازگار با ویدیوی html5 برای تماشای فیلم استفاده کنید.

در دیگر اخبار Witcher، CDPR اعلام کرد که The Witcher 3 بیش از 50 میلیون نسخه فروخته است و نهمین بازی پرفروش تمام دوران است. این دستاورد بازی‌های اصلی Pokemon Red and Blue را به جایگاه دهم رساند، اگرچه The Witcher 3 باید بیش از سه میلیون واحد دیگر بفروشد تا Red Dead Redemption 2 را از جایگاه هشتم خود در رتبه‌بندی خلع کند.

اندازه:

کیسینسکی پس از انتشار نتایج Q1 2023 CDPR (از طریق VGC). “بنابراین می‌توانم آنچه را که سال‌ها می‌گفتیم تکرار کنم – CD Projekt برای فروش نیست. ما می‌خواهیم مستقل بمانیم. به اعتقاد من، ما یک استراتژی عالی داریم. البته اجرای آن آسان نیست، اما بسیار هیجان‌انگیز است. راه خودمان را برو.پس شایعه محض است.