CD Projekt Red به دلایل حذف برخی از محتوای بازی Cyberpunk 2077 اشاره می کند

Cyberpunk 2077

به گفته طراح ماموریت Cyberpunk 2077، برخی از محتوای بازی به دلیل کیفیت غیرقابل قبول قبل از انتشار حذف شده است.

CD Projekt Red در حال حاضر روی توسعه بسته الحاقی Phantom Liberty Cyberpunk 2077 کار می کند که برای ماه ژوئن برنامه ریزی شده است. طرفداران امیدوارند که این محتوای اضافی بتواند پیشرفت های قابل توجهی را نسبت به بازی پایه ارائه دهد.

می توانید نظرات خود را در مورد آخرین اخبار بازی Cyberpunk 2077 با تیم یک گیمر به اشتراک بگذارید.

با انتشار Cyberpunk 2077، CProject Red نتوانست تمام انتظاراتی را که قبل از انتشار در بین گیمرها ایجاد کرده بود برآورده کند. از آنجایی که توسعه دهنده لهستانی بازی The Witcher 3 را منتشر می کرد، بسیاری از گیمرها انتظار داشتند محتوای Cyberpunk 2077 بسیار بیشتری از این بازی توسعه یابد و این مشکل توسط برخی از کاوشگرهای داده و فایل های بازی تأیید شده است.

ساسکو گفت: «یک چیز مهمی که می‌خواهم در اینجا بر آن تأکید کنم این است که همیشه محتوای بلااستفاده وجود دارد و شما قصد دارید کاری با آن انجام دهید. در واقع، همان محتوای بدون استفاده را می توان به دلایل مختلفی مورد استفاده قرار داد. من همیشه سعی می‌کنم به بازیکنان و رسانه‌ها توضیح بدهم که وقتی یک بازی می‌سازید، مسئولیت شما به‌عنوان طراح نظارت بر تمام محتوایی است که باید وارد بازی شود.

وقتی محتوا ضعیف است و از نظر کیفیت در سطح قابل قبولی نیست، یا با یک ایده خاص توسعه یافته است، اما پتانسیل خوبی برای ارائه آن ایده ندارد، شما به عنوان یک طراح درک می کنید که هیچ راهی برای وارد کردن آنها به بازی وجود ندارد. . این می تواند شامل ماموریت ها، مراحل، مکان ها یا ویژگی های بازی باشد.”

بخوانید  تماشا کنید: داستان تولد هوش مصنوعی، فناوری هیجان انگیزی که جهان را تکان داد
البته لازم به ذکر است که روند توسعه یک بازی می تواند پیچیده تر از تصور بازیکنان باشد و حذف یا اضافه کردن محتوا قبل از انتشار بازی طبیعی تلقی می شود.در همین راستا پاول ساسکو، طراح ماموریت Cyberpunk 2077 اخیرا جزئیات بیشتری درباره حذف محتوا در حین توسعه با طرفداران به اشتراک گذاشت. ساسکو در ادامه توضیح داد که محتوایی که به زمان انتشار Cyberpunk 2077 راه نیافته بود، برای هدفی حذف شد و احتمالاً در سطح کیفی قابل قبولی نبود.