Cat Quest 3 در 8 آگوست منتشر می شود، نسخه ی نمایشی امروز می رسد

اگرچه گربه‌ها به‌عنوان عاشق آب شناخته نمی‌شوند، اما این موضوع باعث نمی‌شود که Cat Quest 3 به دریاهای آزاد راه پیدا کند، Gentlebros امروز در جریان نمایشگاه جهانی Nintendo Indie اعلام کرد که سومین قسمت از سری اکشن-RPG خواهد بود. در 8 آگوست به مناسبت روز جهانی گربه راه اندازی شد.

علاوه بر این، Cat Quest 3 در اواخر امروز یک نسخه آزمایشی رایگان در نینتندو سوییچ دریافت خواهد کرد. این باید به بازیکنان چشیده شود که پیمایش در Purribean برای بازی چگونه است. اما مراقب Pi-rats باشید که در ادامه دریاها را نیز اشغال می کنند. Gentlebros همچنین فاش کرد که پیش‌سفارش‌ها نیز امروز پخش می‌شوند.

در حال پخش: Cat Quest III – تریلر تاریخ انتشار

Cat Quest 3 به صورت انفرادی یا محلی با خانواده و دوستان قابل بازی خواهد بود. این بازی علاوه بر داشتن کشتی شخصی برای اولین بار در این سری، دارای سیستم مبارزه ای تازه شده نیز می باشد. برای مثال، The Gentlebros اشاره می‌کند که «ترکیب‌های سخت‌تر تعویض سلاح و حمله» وجود خواهد داشت.

اگرچه نسخه ی نمایشی در حال حاضر انحصاری برای سوییچ است، Cat Quest 3 برای PC، PS4، PS5، Xbox One و Xbox Series X|S نیز عرضه می شود. اکشن-RPG در همان تاریخ روی همه این پلتفرم‌ها عرضه می‌شود.

در طول نمایشگاه Indie World در آوریل، علاوه بر Cat Quest 3، اعلان‌های مهم دیگری نیز وجود داشت. افشای Yars Rising و SteamWorld Heist 2 تنها چند نمونه هستند.

تحریریه مجله بازی یک گیمر