Captain America: New World Order به بازیگرانش اضافه می‌شد

فیلم بعدی MCU Ant-Man and the Wasp: Quantumania است که در 17 فوریه اکران خواهد شد. بعدی Guardians of the Galaxy Vol. 3 در ماه مه و سپس The Marvels در جولای.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

«نظم جهانی جدید» قرار است در تاریخ 3 می 2024 به روی پرده سینماها برود.

روکمور به گروهی می‌پیوندد که آنتونی مکی در نقش اصلی و همچنین تیم بلیک نلسون و هریسون فورد حضور دارند که اولین حضور خود در MCU را با فیلم آینده کاپیتان آمریکا خواهند داشت. نقش روکمور در نظم نوین جهانی تایید نشده است.

طبق گزارش ها، فیلم بعدی کاپیتان آمریکا، نظم جدید جهانی، یک بازیگر دیگر را اضافه کرد. مطابق با ضرب الاجلXosha Roquemore (هنرمند فاجعه، Space Jam: A New Legacy) در فیلم آینده MCU بازی خواهد کرد، اگرچه مارول هنوز انتخاب بازیگران را تایید نکرده است.

کارل لومبلی از سریال فالکون و سرباز زمستان بازگشته است، در حالی که دنی رامیرز نقش خواکین تورس را بازی می کند. جولیوس اونا (پارادوکس کلاورفیلد) کارگردانی «نظم جدید جهانی» را بر عهده خواهد داشت که توسط مالکوم اسپلمن و دالان موسون، فالکون و سرباز زمستان نوشته شده است.

بخوانید  اکتیویژن به هک بزرگی که ممکن است اطلاعات COD آینده را فاش کرده باشد، پاسخ می دهد