Capcom نمایشگاهی را با بازسازی RE4، Ghost Trick Remaster و موارد دیگر اعلام کرد

بینندگان می‌توانند منتظر به‌روزرسانی‌های طیف وسیعی از بازی‌های آینده Capcom از جمله Resident Evil 4 Remake، Exoprimal و Ghost Trick Remaster باشند. به‌روزرسانی‌های نسخه‌های ایکس‌باکس و پلی‌استیشن Monster Hunter Rise و اخباری برای Mega Man: Battle Network Legacy Collection نیز در راه است.

این رویداد در حال وقوع است فقط پس از Nintendo Direct بعدی، که در 9 مارس ساعت 2 بعد از ظهر به وقت محلی / ساعت 5 بعد از ظهر به وقت شرقی برگزار می شود. این رویداد به طور انحصاری بر روی فیلم Super Mario Bros تمرکز دارد. و هیچ محتوای مرتبط با بازی را نمایش نخواهد داد.

ناشر ژاپنی Capcom یک نمایشگاه بازی را اعلام کرده است و به زودی عرضه می شود. این ناشر میزبان رویداد اختصاصی خود در بعدازظهر پنجشنبه 9 مارس خواهد بود. این نمایشگاه تقریباً 26 دقیقه طول می کشد و Capcom “به روز رسانی ها و اطلاعات جدید در مورد بازی های آینده” را ارائه می دهد.

نمایشگاه Capcom از 9 مارس ساعت 2:30 بعد از ظهر به وقت PT / 5:30 بعد از ظهر به وقت شرقی آغاز می شود. GameSpot با تمام اخبار مهم، تریلرها و سایر اطلاعات رویداد همانطور که اعلام شده است گزارش می دهد.

از دیگر رویدادهای بازی های ویدیویی آینده می توان به نمایشگاه Bethesda و Xbox Starfield اشاره کرد که می تواند هر روز اعلام شود، و همچنین رویداد Xbox در ژوئن در لس آنجلس. سونی به نوبه خود، رویداد اختصاصی پلی استیشن خود را در ماه های آینده برگزار خواهد کرد.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.