Call Of Duty: Warzone – چگونه چالش بازی Nuke Champion's Quest را کامل کنیم


فصل 1 Reloaded به صورت زنده پخش می شود و یک چالش کاملاً جدید Champion's Quest را به Urzikstan می آورد. دقیقاً مانند چالش سال گذشته در Al Mazrah، این یک سری مراحل است که به شما امکان می‌دهد تا برنده مجموعه نمادین Tactical Nuke چند نفره killstreak در نقشه Warzone شوید. در اینجا، شما را از طریق فرآیند چند مرحله ای مورد نیاز برای به دست آوردن یک سلاح هسته ای در بتل رویال راهنمایی می کنیم.

چگونه در اورزیکستان سلاح هسته ای بدست آوریم

برای از بین بردن نقشه Warzone، ابتدا باید به قرارداد Champion's Quest دسترسی داشته باشید. برای به دست آوردن این، باید یا به شاهکار پنج پیروزی متوالی در مسابقه برسید یا در مجموع 30 مسابقه در طول یک فصل برنده شوید. هنگامی که این پیش نیاز برآورده شد، مسابقه بعدی شما قرارداد Champion's Quest را به شما می دهد.

در حال پخش: تریلر نقشه پرواز ندای وظیفه: Warzone New Urzikstan

قرارداد Champion's Quest

کوئست را فعال کنید

هنگامی که شرایط پیروزی را کامل کردید، مسابقه بعدی شما یک نماد کارت زرد برای قرارداد Champion's Quest نشان می دهد. درست مانند تلاش سال گذشته، شما باید موارد مورد نیاز برای مونتاژ هسته را پیدا کنید، و همه اینها باید قبل از پایان مسابقه انجام شود. در MW3 کمی متفاوت است، بنابراین ما مراحل کامل را در زیر داریم.

محل قرارگیری عناصر

فعال کردن کوئست از شما می‌خواهد که موارد را پیدا کنید و یک محدودیت زمانی 20 دقیقه‌ای ایجاد می‌کند.

برای این مرحله اول، شما یا یکی از اعضای تیمتان باید شمارنده گایگر را بگیرید، که در یک Loot cache نزدیک برای شما علامت گذاری می شود. یک مکان مشخص شده را روی نقشه نشان می دهد، اما فقط برای بازیکن مجهز به شمارنده گایگر، بنابراین ارتباط در اینجا مهم است.

شمارنده گایگر را به ناحیه مشخص شده ببرید. این دستگاه مانند چرخ دنده Warzone و DMZ سال گذشته کار می کند، به این معنی که هرچه تشعشع روی دستگاه بیشتر باشد، به جعبه غارت حاوی آیتم تابش شده نزدیک تر خواهید بود.

اولین عنصر یافت شده بریلیم خواهد بود. هنگامی که شما یا هم تیمی تان بریلیوم را جمع آوری کردید، هر کسی که آن را در دست دارد برای بقیه بازی به طور دائم روی نقشه علامت گذاری می شود.

بخوانید  Game Pass احتمالا میزبان تبلیغات خواهد بود

اکنون وظیفه “باز کردن گاوصندوق هسته ای قفل شده” بر عهده شما خواهد بود. این یک مکان جدید را در نقشه شما مشخص می کند و برای شروع حفاری باید با یک گاوصندوق تعامل داشته باشید. دسترسی به این طاق عنصر پلوتونیوم را برای شما به ارمغان می آورد.

هر کسی که پلوتونیوم را جمع آوری کند، تا پایان مسابقه شروع به آسیب دائمی می کند. این باعث از بین رفتن صفحات زره می شود و به تدریج به حامل آسیب می رساند.

برای آخرین مورد، شما وظیفه دارید یک هلیکوپتر هسته ای را ساقط کنید. با این کار یک جعبه حاوی عنصر تریتیوم رها می شود، که دارای اثر پارازیت است که رادار و وسایل نقلیه شما را غیرفعال می کند.

جایزه پوست اپراتور تلاش قهرمان
جایزه پوست اپراتور تلاش قهرمان

مونتاژ سلاح هسته ای

به دست آوردن هر سه مورد، یک سایت بمب را در نقشه شما نشان می دهد. جلو بروید، اقلام را رها کنید و بمب را مسلح کنید.

این فرآیند مونتاژ تمام اثرات منفی را از آیتم ها حذف می کند و یک شمارش معکوس دو دقیقه ای تا انفجار شروع می کند. هر بازیکنی می تواند سعی کند شما را از انجام این کار باز دارد، بنابراین به مدت دو دقیقه از منطقه دفاع کنید. پس از پایان شمارش معکوس، یک کات سین مسابقه را به پایان می رساند و اورزیکستان را خنثی می کند.

ذخیره کردن تجهیزات برای این پایان بازی می تواند کمک کند. مواردی مانند نارنجک های دودزا، semtex، و حتی یک BuyStation قابل حمل مفید هستند. اگر یک هم تیمی بمیرد، ممکن است پولی برای بازخرید او داشته باشید.

بخوانید  Genshin Impact Codes November 2023

جوایز تلاش قهرمان

تکمیل کوئست برای شما و تیمتان پاداش هایی فراتر از XP و لاف زدن به همراه دارد. شما با موارد زیر پاداش خواهید گرفت:

  • پوست اپراتور: Meltdown 240
  • استتار سلاح: آشفتگی تلخ
  • نشان: شماره 1
  • برچسب سلاح: خدمه هسته ای
  • جذابیت سلاح: اتمی
  • کارت ویزیت: بیگ بوم
  • برچسب سلاح: اخطار: Nuke
  • نشان: مواد خطرناک

این یک تلاش بسیار دشوار برای تکمیل خواهد بود، اما امیدواریم این راهنما به شما کمک کند تا یک بمب اتمی تاکتیکی را فعال کنید یا از پایان دادن به مسابقه خود جلوگیری کنید.

تحریریه مجله بازی یک گیمر