Call Of Duty: Warzone راه دیگری برای “برد” اضافه می کندزنده ماندن تا زمانی که آخرین بازیکن یا تیمی باشید که در Call of Duty: Warzone ایستاده اید، دیگر تنها راه برای برنده شدن در یک مسابقه از بازی محبوب بتل رویال نیست.

با آپدیت بعدی فصل 1 Reloaded، Warzone توانایی انجام “نفوذ مخفی” را معرفی می کند. بازیکنان می توانند قبل از بسته شدن گولاگ آنها را در ایستگاه های خرید خریداری کنند و در هر مسابقه فقط پنج مورد موجود است. خرید یک exfil مخفی نیاز به هلیکوپتری دارد که شما را به خارج از میدان نبرد و به مکان امن منتقل کند.

در حال پخش: Call of Duty Endowment Warrior Pack (CODE) | تریلر Call of Duty: Modern Warfare III

Warzone همچنین یک تابلوی امتیازات برای ردیابی اینکه چه کسی موفق‌ترین نفوذ مخفی را دارد اضافه می‌کند. با این حال، اینها به عنوان یک “برد” سنتی به حساب نمی آیند و به عنوان پیشرفت Champion's Quest به حساب نمی آیند. Raven Software گفت که اطلاعات بیشتر به زودی اعلام خواهد شد.

اکتیویژن همچنین با آپدیت فصل 1 Reloaded، یک “قاب سلاح” جدید به Warzone اضافه می کند. در هر نوبت روی نقشه ظاهر می شود و پس از یافتن، بازیکنی که آن را در دست دارد برای کل مسابقه روی رادار دشمن علامت گذاری می شود. بازیکنانی که با موفقیت این کیس را تا زمانی که یک اکسفیلتراسیون مخفیانه انجام دهند یا در مسابقه برنده شوند، نگه دارند، “جوایز انحصاری” دریافت خواهند کرد. در حالت های تیمی، هم تیمی ها جوایزی نیز کسب خواهند کرد.

فصل 1 Reloaded همچنین یک نقشه چند نفره اصلی جدید برای Modern Warfare III، Rio و همچنین یک اپراتور DLC دیگر از The Boys اضافه می کند. همچنین یک رویداد چند نفره جدید به نام Supe Siege وجود دارد. پیش‌نمایش Reloaded Season 1 GameSpot را بخوانید تا درباره همه چیزهایی که با به‌روزرسانی جدید به Modern Warfare III و Warzone می‌آیند بیشتر بدانید.

بخوانید  انتشار نسخه فرعی بازی یاکوزا سگا بدون دوبله انگلیسیتحریریه مجله بازی یک گیمر