Call Of Duty: Warzone با آپدیت بارگذاری مجدد فصل 1 شکسته می رسدبه‌روزرسانی فصل 1 Reloaded برای Call of Duty: Warzone آمده است و سلاح‌های بیشتر، ویژگی‌های جدید و متعادل‌سازی سلاح‌ها را به همراه دارد. متأسفانه، به‌روزرسانی بزرگ شامل باگ‌های بزرگی است که بر گیم‌پلی بازی تأثیر می‌گذارد.

یکی از بزرگ‌ترین مشکلات به‌روزرسانی Warzone، باگی است که زمانی رخ می‌دهد که بازیکن سعی می‌کند بار خود را جمع‌آوری کند، حرکت بازیکن را کاملاً مسدود کرده و باعث سوسو زدن محیط نقشه می‌شود. یک تصادف نیز پس از تعامل با افت بارگزاری گزارش می شود.

سایر اشکالات گزارش شده شامل اشکالات بصری است که باعث ایجاد آن می شود رگبارهای گرافیکی تصادفی روی نقشه ظاهر شود، و خطوط کشنده Precision Airstrike بازی دیگر به بازیکنان در معرض حمله هشدار نمی دهد.

علاوه بر این، برخی از بازیکنان در یک حلقه “بازیابی اطلاعات” گیر کرده اند و بازی را در حال حاضر کاملا غیر قابل بازی می کند.

توسعه دهنده دارد به برخی از مسائل ماندگار پرداختدر توییتی اعلام کردند که در حال بررسی مشکلی بودند که باعث شد بازیکنان هنگام تلاش برای باز کردن بارگیری وارد حالت باگ شوند، حلقه “بازیابی اطلاعات” و گزارش اعلان killstreak کار نمی کند.

می‌توانید پچ یادداشت‌های کامل Warzone و به‌روزرسانی فصل 1 MW3 Reloaded را در اینجا پیدا کنید. برای Modern Warfare 3، به‌روزرسانی میان‌فصل، نقشه جدید ریو، بازی رتبه‌بندی‌شده و متقاطع دیگری با The Boys را اضافه می‌کند.بخوانید  این مجموعه تلویزیونی پیش درآمد به دری خوش آمدید، ستاره اوپنهایمر را اضافه می‌کند، چیزهایی برای دور انداختن