Call Of Duty: MW3 بسته Meme را اضافه می‌کند که درخواست «به‌روزرسانی نیاز به راه‌اندازی مجدد دارد» را مسخره می‌کند.آخرین بسته DLC Call of Duty هم اکنون در دسترس است و اساساً یک میم است. محور اصلی بسته “Insert Coin Mastercraft” برای Modern Warfare III و Warzone، تفنگ دستی Arcade Rhythm است که دارای یک انیمیشن است که به دستور بدنام Call of Duty اشاره می کند “به روز رسانی نیاز به راه اندازی مجدد دارد”.

طرفداران Call of Duty این درخواست را به خوبی می دانند و Activision اکنون با استفاده از این بسته DLC بر روی میم ساخته شده (و از آن درآمد کسب می کند). این انیمیشن نه تنها دستور را نمایش می دهد، بلکه نشان می دهد که سرباز شما دکمه A را فشار می دهد تا به جلو حرکت کند، سپس دستان خود را بالا می اندازد و سلاح را می زند تا ناامیدی از مشکل را بیان کند. میتوانست باشد خیلی واقعی برای بعضی از مردم. در اینجا انیمیشن در حال اجرا، با حسن نیت ارائه شده از CharlieIntel است.

Insert Coin Mastercaft Pack که 2400 COD Point (20 دلار) قیمت دارد، موضوع بازی های آرکید است. این اسلحه دارای اثر ردیاب سبز است و هنگامی که دشمنی را می‌کشید، به بلوک‌های سبز کوچکی که برای نمایش پیکسل‌های بازی‌های قدیمی‌تر طراحی شده‌اند، متلاشی می‌شود.

این بسته شامل یک اپراتور جدید به نام High Score است که از یک هدست بازی با یک اسکیت بورد بسته به پشت استفاده می کند. اپراتور شلوار چند رنگ و ژاکت قرمز و همچنین یک هدبند زرد رنگ می پوشد که ظاهراً برای القای حال و هوای دهه 80 طراحی شده است. حرکت نهایی ترومای گردن نام دارد و کاملاً گویا است. این بسته همچنین شامل یک نشان کابینت یکپارچهسازی با سیستمعامل و یک طلسم سلاح است که به شکل یک کابینت بازی کوچک است.

بخوانید  Diablo 4 – چگونه به دنده مسلط شویم

همه اینها در دسامبر هنگامی که آپدیت فصل 1 منتشر شد و دیتامینرها کار خود را انجام دادند، لو رفت.

در دیگر اخبار Call of Duty، رویداد جدید Vortex هم‌اکنون در حال رخ دادن است و نسخه‌های علمی تخیلی عجیبی از Rust، Quarry و Shipyard را به همراه دارد که شامل یک تفنگ Ray تک تیر برای بازیکنان می‌شود تا برای کنترل مبارزه کنند.

تحریریه مجله بازی یک گیمر