Call Of Duty: Modern Warfare 3 – امتیازات تمام فصل 4 و نحوه باز کردن آنها

فصل 4 بازی Call of Duty: Modern Warfare 3 به صورت زنده پخش می شود و یک پاس نبرد جدید، نقشه ها، سلاح ها و حالت های بیشتر اضافه می کند. این به‌روزرسانی همچنین شامل دو امتیاز چندنفره جدید است، اما ابتدا باید آن‌ها را باز کنید. در اینجا نحوه عملکرد این مزایای جدید و نحوه دسترسی به آنها را توضیح خواهیم داد.

جلیقه کنترل ماموریت

این پرک جدید جلیقه مشابه پرک Hardline در بازی‌های قبلی Call of Duty عمل می‌کند، که به شما امکان می‌دهد با کشتن‌های کمتر برنده‌ی killstreak‌ها شوید.

این جلیقه رگه ای تخصصی موارد زیر را ارائه می دهد:

  • اسلات تجهیزات (6): تاکتیکی، مرگبار، ارتقاء میدانی، دستکش، تجهیزات (2)
  • کشتن های مورد نیاز را 1 کاهش می دهد و امتیاز مورد نیاز را تا 125 برای killstreaks کاهش می دهد.
  • 1 کشتن یا 125 امتیاز برای 2 کمک کشتن یا کمک شلیک متقابل کسب کنید

جلوه های تکراری انباشته نکنید با مزایای مشابه اگر به امتیاز Mission Control Comlink مجهز شده باشید، در عوض از اثرات آنتن با بهره بالا بهره مند خواهید شد.

نحوه باز کردن امتیاز Mission Control Vest

سپس باید Mission Control Vest را به عنوان یک چالش فعال در سیستم باز کردن قفل Armory انتخاب کنید هشت چالش روزانه را کامل کنید برای باز کردن این امتیاز جدید. امتیازها به طور خودکار در Armory انتخاب نمی شوند. شما باید جلیقه کنترل ماموریت را به صورت دستی انتخاب کنید در منوی Armory Unlock.

صفحه فشرده سازی

صفحه فشرده سازی یک مزیت چرخ دنده جدیدی است که مانند امتیاز آشنای Quick Fix از Call of Duty عمل می کند، زیرا به شما امکان می دهد بلافاصله پس از کشتن یا هنگام گرفتن اهداف شروع به بازیابی سلامت کنید. هر زمان که با سلاح اصلی، سلاح ثانویه یا با پرتاب چاقو یا پرتاب ستاره بکشید، بازسازی سلامت آغاز می شود.

بخوانید  نقد انیمیشن مینیون ها ۲ (Minions: The Rise of Gru)

نحوه باز کردن قفل دنده صفحه فشرده

سپس باید صفحه فشرده سازی را به عنوان چالش فعال خود در سیستم باز کردن قفل Armory انتخاب کنید هشت چالش روزانه را کامل کنید برای باز کردن این امتیاز جدید. امتیازها به طور خودکار در Armory انتخاب نمی شوند. شما باید جلیقه کنترل ماموریت را به صورت دستی انتخاب کنید در منوی Armory Unlock.

چهار کیتل استریک دیگر نیز در بازی چندنفره Modern Warfare 3 وارد شده است، و در اینجا راهنمای ما برای همه killstreak های جدید در فصل 4 است.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر