Call of Duty: Modern Warfare 2 و Elden Ring در لیست پرفروش ترین بازی های آمریکا در سال 2022


گروه NPD به تازگی لیست پرفروش ترین بازی های سال 2022 در ایالات متحده را منتشر کرده است.

به طور معمول، سری Call of Duty هر ساله در صدر لیست پرفروش‌ترین بازی‌های ایالات متحده قرار می‌گیرد و در سال 2022 Modern Warfare 2 این سنت را ادامه داد. گروه NPD به تازگی لیست پرفروش ترین بازی های سال 2022 در ایالات متحده را منتشر کرده است. از نکات برجسته در این لیست، Call of Duty: Modern Warfare 2 در صدر لیست قرار دارد، زیرا در ماه اکتبر منتشر شد.

در رتبه دوم لیست پرفروش ترین بازی های سال 2022 آمریکا، Elden Ring قرار دارد جدیدترین اثر Hidetaka Miyazaki و Studio From Software. با این حال God of War Ragnarok در رتبه چهارم این لیست قرار دارد. بازی Horizon Forbidden West در رتبه نهم این رده بندی قرار دارد. Lego Star Wars: The Skywalker Saga در رتبه پنجم لیست قرار دارد. علاوه بر این، Pokemon Legends: Arceus و Pokemon Scarlet and Violet جایگاه های ششم و هشتم را در فهرست پرفروش ترین های ایالات متحده در سال 2022 به خود اختصاص دادند.

NPD علاوه بر لیست پرفروش ترین بازی های سال 2022 در آمریکا، لیست پرفروش ترین بازی های ماه دسامبر این کشور را نیز منتشر کرده است. همچنین در این جدول Call of Duty Modern Warfare 2 قرار دارد او بالای جدول را گرفت. علاوه بر این بازی، نام آثار دیگری مانند God of War Ragnarok، Elden Ring، Pokemon Scarlet and Violet، Mario Kart 8 Deluxe، Need for Speed ​​Unbound و Sonic Frontiers نیز در این جدول قرار دارند.

در زیر لیست کامل پرفروش ترین بازی های سال 2022 و ماه دسامبر در آمریکا را مشاهده می کنید.

لیست 10 بازی پرفروش سال آمریکا (فیزیکی و دیجیتالی) در سال 2022

1 – Call of Duty: Modern Warfare 2

2 – حلقه الدن

3 – Madden NFL 23

4 – خدای جنگ راگناروک

5 – LEGO Star Wars: The Skywalker Saga

6 – پوکمون اسکارلت و بنفش

7-فیفا 23

8-افسانه های پوکمون: آرسیوس

9- افق ممنوع غرب

10 – MLB The Show 22

لیست 10 بازی پرفروش آمریکا (فیزیکی و دیجیتال) در دسامبر 2022

1 – Call of Duty: Modern Warfare 2

2 – پوکمون اسکارلت و بنفش

3 – خدای جنگ راگناروک

4 – Madden NFL 23

5-فیفا 23

6-Sonic Frontiers

حلقه 7-الدن

8- نیاز به سرعت بدون محدودیت

9 – Mario Kart 8 Deluxe

10 – Crisis Core: Final Fantasy 7 Reunion

در پایان بد نیست به آمار فروش دیجیتالی بازی های پوکمون اشاره کنیم و Mario Kart 8 شامل نمی شود. علاوه بر این، آمار فروش دیجیتالی نسخه های Xbox و Switch بازی MLB The Show 2022 نیز در این نمودار اعمال نشده است.