Call Of Duty Mobile فصل 1: نوع جدید Nuketown و حالت مهمانی MP Bobblehead

اولین آپدیت فصلی سال 2023 برای Call of Duty Mobile فاش شده است و به‌روزرسانی بزرگ سال خرگوش را با نسخه‌ای از نقشه چند نفره Nuketown با موضوع سال نو قمری جشن می‌گیرد.

به‌روزرسانی‌های فصلی قرار است در ماه فوریه به نسخه‌های کنسولی Call of Duty عرضه شود. در اینجا تمام شایعات و جزئیات پیرامون Modern Warfare 2 Season 2 و Warzone 2 آمده است.

برای بتل رویال، دو نقطه جالب جدید برای نقشه ایزوله اعلام شده است. بازیکنان می‌توانند از محل آزمایشگاه محیط زیست بازدید کنند و با رایانه‌های موجود در گلخانه‌ها تعامل داشته باشند تا مواد مصرفی درون بازی را خریداری کنند. پالایشگاه جدید T-3 دارای سیلندری است که یک جریان صعودی برای بلند کردن بازیکنان از ساختمان ایجاد می‌کند و به شما این امکان را می‌دهد که به سرعت موقعیت خود را تغییر دهید. روی نقشه.

Call of Duty Mobile فصل اول: بیداری را در تاریخ 18 ژانویه ساعت 16:00 به وقت محلی / ساعت 19:00 به وقت شرقی پخش خواهد کرد. این فصل شامل یک پاس نبرد کاملاً جدید با 50 ردیف آیتم رایگان و ممتاز، از جمله پوسته‌های اپراتور جدید، نقشه‌های سلاح، کارت‌های تماس و موارد دیگر است. یکی از نکات برجسته نبرد پاس، مسلسل سبک دینگو از Black Ops 3 است که در سطح 21 پاس آزاد باز می شود.

حالت زامبی همچنین یک به‌روزرسانی با موضوع سال نو قمری برای حالت Super Attack of the Undead دریافت خواهد کرد. علاوه بر این، فصل 1 برای زامبی ها شامل مدل های شخصیت به روز شده، توانایی های جدید Infected و Survivor و پشتیبانی از نقشه اضافی خواهد بود.

بخوانید  اعلام تاریخ شروع پخش سریال Fallout از آمازون

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

به‌روزرسانی فصلی نقشه ایزوله دو روش جدید برای دریافت غارت نیز دارد. ربات RABT یک ربات خرگوش‌مانند کوچک است که به‌طور تصادفی روی نقشه پیدا می‌شود و حمله به آن به بازیکنان پاداش غارت می‌دهد. Loot Balloons بادکنک‌هایی با تم سال نو قمری هستند که در نقاط مختلف مورد علاقه قرار می‌گیرند و شلیک به آنها جوایزی را به همراه خواهد داشت.

برای بازی‌های چندنفره، بازی‌های کال آف دیوتی تبدیل به یک چیز می‌شوند، زیرا فصل 1: Reawakening حالت جدید مهمانی Big Head Blizzard را معرفی می‌کند. Activision این حالت را به عنوان حالتی توصیف می کند که در آن بازیکنان با وارد کردن آسیب به دشمنان انرژی می گیرند. هر چه انرژی بیشتری به دست بیاید، سر اپراتور آنها بزرگتر می شود تا زمانی که آنها به شکلی شبیه به گلوله تبدیل شوند که مجهز به یک سلاح سرد ساده و افزایش امتیاز سلامتی است.

همچنین یک ارز جدید درون بازی برای فصل 1: بیداری اعلام شد. اکتیویژن می‌گوید ارز بلیت با زمان محدود فصل «در سرتاسر فصل 1 و بخشی از فصل 2» پشتیبانی می‌شود و به‌عنوان ارز فصلی موقتی عمل می‌کند که می‌توان آن را در بازی به‌دست آورد و سپس آن را به دست آورد و در بازاری جدید خرج کرد.

بازیکنان همچنین می‌توانند با Season 1: Reawakening به‌روزرسانی‌ها و بهبودهای اضافی Call of Duty Mobile از جمله چالش‌های فصلی جدید، رویدادهای ویژه، بسته‌های فروشگاهی و موارد دیگر را انتظار داشته باشند.

بخوانید  نمادهای بازی First Descendant تغییر خواهند کرد

نقشه چند نفره Nuketown یک پوسته فصلی با یک نوع تم سال نو قمری دریافت می کند. ظاهر جدید Nuketown به عنوان یک کلان شهر طراحی خواهد شد و دارای زیبایی شناسی سال خرگوش است.

تحریریه مجله بازی یک گیمر